Skocz do zawartości

DZIWNY Problem z FR


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Final Render\'a Stage-0 1.0 pod max\'em 4.2 Athlon 1.33 Ghz, 512 Mb SDRAM, Win Xp (ale pod 2k mialem ten sam problem) jest to problem z GI (mam nadzieje ze tylko z tym) a mianowicie przy renderowaniu scen z GI pojawiaja sie dziwne rzeczy w miejscach gdzie ich NIE POWINNO na 100% byc !

 

http://www.lo.miechow.net.pl/a.jpg

 

Ten obrazek to przyklad renderowania STANDARDOWEJ scencki dodanej do FR (nic nie zmienialem - nawet rodzielczosci renderowania) ktory chyba (??) powinna sie prawidlowo zrenderowac, podczas gdy u mnie jakos tak dziwnie. Zreszta zobaczcie sami i powidzcie mi prosze w czym rzecz. Aha, przy innych standardowych scenkach z FR mam podobne rzeczy, czasami np. jakies dziwne kropki sie pojawiaja (??) Co jest nie tak ? sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm raczej tak, bo skoro laduje jakas oryginalna scenke to laduja sie tez oryginalne ustawienia GI itd. itd. a wiec powinno sie odbrze renderowac, ale ten probleam mam tez przy innych scenkach, nie tylko tej (wszystkie oryginalnie dodane do FR)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooops jednak dziala. i hmmm no nie wiem jak ja otwieralem ta scenke pod 1.0 to nie mam czegos takiego... sprobuj zainstalowac 1.1 i najnowszego patcha moze to pomoze. a jak nie to zmodyfikuj sciany tak, zeby sie przecinaly i zobacz czy bedzie jakas roznica.

 

chociaz moze to jakies bledy w dokladnosciach procesora albo pamieci (moze przez podkrecanie/zmienianie taktowania pamieci w biosie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności