Skocz do zawartości

PCI ?


gomo

Rekomendowane odpowiedzi

cz! pytanie: w ustawieniach GeeForca mam możliwość ustalenia czegoś tam Pci - brat twierdzi że to znaczy ile geeforce może wykożystać ramu do obliczeń. czy to prawda? czy lepiej żeby miał więcej geeforce czy procek? czy wpływa to na szybkość renderingu i częstotliwość zawieszeń?

z góry dzięki za odpowiedż!

cz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam

 

pci to jest szyna na plycie glownej nie radzie z niej kozystac chociaz ci powiem ze dziwne ze masz geforca na pci powinienes go wmontowac do AGP najlepiej zeby jebgo predkosc miala 4x i w zaleznosci ile masz ramu u staw w biosie szyne np. jak masz 128 ramu to ustaw na 64. jak masz 256 ramu to ustaw na 128 to sa w sumie optymalne ustawienia!

 

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam geeforce2 na agp (chyba i tak nie ma gf na pci) a i tez mam w jego opcjach rozmiar pamieci dla textur pci i nie bardzo wiem co to jest, ale chyba nie ma nic wspolnego z szyna pci, poza tym nie bardzo sobie wyobrazam jak gf dla pci (o ile taki istnieje) wmontowac na agp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

po pierwsze sa karty np. geforc mozna dostac na pci =] przynajmniej nvidia riva tnt2 . Po drugie chodzilo mi ze na 100% masz na agp tylko cos mu sie pojebalo=] . Po drugie wielkosc pamieci ram dla tekstur np. pci jest to wykozystywane w grach np. jak masz tekstture 128x128(tak bylo w przypadku voodoo2 ) teraz mozna ustawic ja nie wiem jak jest teraz w geforcach ale na rivie chyba maxymalna wielkosc tekstury to 1024x1024 chodzi o buforowanie textur w pamiecie podrecznej karty lub ramie

 

to wszystko

 

pozdrowienia

ps, lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności