Skocz do zawartości

lost base


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze ten rendering wola o pomste do nieba ale to jeden z pierwszych. Dlatego tez prosilbym o mozliwie duzo wskazowek i porad by kolejne prace byly juz lepsze.

 

lost_base_640.jpg

i kolejny z lens effect, probowalem kilku ustawien i nie jestem pewien ktore najlepsze.

lost_base_640lens.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

HHmmm....... > co do nieba to nie jest zle :D ale mogbys popracowac nad ziemia daj jakiegos bumpa , noisa itp. bo jest strasznie plaska :D moze jeszcze jakis samolocik na niebie [rotfl] , a i te lampki zmien bo cos w nich jest nie tak ale dla pocieszenia nie wiem co :D [heej]

 

PRACUJ DALEJ [heej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco zbyt mocna ta flara. Glow na tych \"generatorach\" wygląda dość... tandetnie...

 

Gdyby się czepiać \"mocno\" to światło jest nieco skaszanione - spójrz jak gwałtownie zmieniają się cienie (po lewej stronie jest diamteralnie inny kąt niż po prawej stronie) - w przyrodzie (nawet tej na innych planetach ;) taki efekt nie zachodzi (chyba że światło jest sztuczne) - tips, użyj świateł kierunkowych (direct, rectangle, etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę zbyt mdłe jak dla mnie... jest duużo światła, a cieni niewiele, i dlatego tak kontrast siadł... oświatlenie scenek nie należy do najprostszego zagadnienia, ale warto przysiąść :) Ogólnie fajnie.. jesli to jeden z pierwszych, to nawet bardzo fajnie! :D może troszkę więcej detali? Trochę zielska, jeśli w takich warunkach może rosnąć? Jakieś kamloty? podoba mi się temacik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw jeszcze połączenia budynków z ziemią (wygląda jak byś klocki poustawiał - nie naturalnie) , a tak pozatym fajnie i zgadzam się z Kris_r - daj klamoty jakieś kłęby krzaków, puszki - dodadzą klimatu troszkę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od cholery sie namodelowales nad tym budynkiem z tylu ( chyba ze to mat) a ledwo go widac... wyeksponuj go

 

pozatym jak reszta...ziemia za plaska i dziwna...bump mapy jakies moze na budynkach .... zgob lens flare . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystycznie mi te niebieskie swiatlo troche razi al moze byc tylko moje odczucie zimeia do poprawy zomo ma racje z tym budynkiem

glow jest sczerze powiedziawszy nieciekawy

wiekszosc bledow wytkneli ci moi przedmowcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO nie jest to złe heh wyglada przyjemnie ale mogło by cos w powierzu leciec , albo jak jest lost , to moga jakies wrwaki byc gdzies umieszczone albo szkielety w popekanych i przedzewiałych zbrojach , no pomysl , mozn tu wiele jeszcze wyobrazni zainwestowac hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za komentarze. :)

 

Coz jestem troche confused bo to niby miejsce na ukonczone prace (i za takie uwazalem te renderingi pomimo ich slabosci). Jesli cos poprawie to co mam z tym zrobic? heh?

 

Ok moze dam tu jeszcze jutro jeszcze jeden (ostatni) render a reszte wskazowek postaram sie wykorzystac wkolejnych pracach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... znowu przypomina mi się klimat z REAH, ogólnie pomysł niezły, ale... jakoś tak pusto, czyżby opuszczona planeta? - - - mógłbyś troszkę to urozmaicić jakimś dziwnym sprzętem, - - - - pozdrowionka[rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecalem zamieszczam nowy obrazek.

 

proboalem zastosowac sie do niektorych wskazowek (inne wykorzystam w kolejnym projekcie) :)

 

mam tylko na dzieje ze nie poprawilo sie na ... gorsze.

 

 

lost_base800.jpg

 

aha wywalilem tego glowa bo cos nie moglem dobrac takich parametrow by mi sie podobal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności