Skocz do zawartości

--== Czy mozna zmienic f odswiezania ==--


Acid_19

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo aviki renderowane w maxie mają czestotliwosc odsiezania wynoszaca ok 56 Hz.. Filmy zapisane w DIVx to czestotliwosc przemiatania ok 60Hzdo 80 Hz...

 

Czy istnieje mozliwosc obnizenia tej czestotliwosci do 50Hz..

 

W czym? Skąd? Jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wlasnie nie... włacz sobie np ALLplayera.. i czasami tam na gorze ekranu sie pojawia takie info..

 

Cos tam cos tam.. 56Hz...

 

Kwestia taka, ze telewizor ktory mam w domku, pracuje z f=50Hz.. Natomiast filmy w kompie z ok 60-80Hz... i po podłaczeniu do TV z TV-OUTa karty Radeon 9500pro.. na ekranie TV nie widac filmu... w oknie Vplayera jest czarny obraz.. natomiast pulpit jest ok... Moim zdaniem, to efekt wlasnie roznicy czestotliwosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

Nie, ja mialem 85hz, podlaczalem do TV, zalaczalem VPLAYER z filmem i ogladalem sobie bylo ok - a przez co podlaczasz? Euro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz oglądać film to go włącz full screen obojetnie w jakim odtważaczu i naciśnij alt+f5 to bedziesz miał film na tv ale nie na pulpicie bo monitor sie wyłączy :)

 

ps mam taki sam problem jak ty na początku tak pierwszy miesiąc użytkowania karty jak właczałem film to mi sie sam przełączał na tv na full screen i na monitoże mogłem robić co innego a teraz kiła

 

zawiodłem sie ATI :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUPI... Super.. wyłaczanie monitora dziala... :D.. Dzieki za pomoc.. o to mi chodzilo.

 

Zrodzilo sie drugie pytanie:

Narazie mam z euro wyciągniety kabelek VIDEO... a audio sobie wisi.. i tu pytanie..

 

Czy ma ktos moze schemat wyprowadzen AUDIO I VIDEO z wyjscia S-VIDEO ? tak to sie bodajrze nazywa, to wyjscie z radeona 9500pro... takie podobne do PS2 :)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10 minutach doszedłem do wniosku.. ZE ŁADNIE ZE MNIE GŁAB JEST>..

 

Chce wyciagac z wyjscia S-VIDEO sygnal AUDIO.. przeciez to logiczne, ze karta graficzna nie EMITUJE dzwieków.. Boże.. az wstyd sie przyznac, ze mam dyplom technika :)... Wystarczy przeprowadzic kabelek z wyjscia LINE-OUT karty dzwiekowej i wsio gra :).

 

A co do monitora.. przeczytalem tez, ze zeby wyswietlal film bez wyłączania monitora, trzeba zmienic priorytet.. tzn TV dac wyzszy priorytet niz monitorowi.. ALE NIE SPRAWDZALEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Acid_19

.. Boże.. az wstyd sie przyznac, ze mam dyplom technika :)...

 

buhahahaha...trzeba było wziąść oscyloskop i popatrzeć na sygnał pionwych lini telewizyjnych w paśmie przenoszenia wzmacniacza operacyjnego...

 

tesh będe miał dyplom technika ale za rok :P[lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności