Skocz do zawartości

POSTAĆ 3D : Lord Vennox Bloody Punisher From Seventh Son Of The Lucipher


SiD

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jak juz niktórzy wiedzą , miałem nieprzyjemną porażke ze sprzetem a nastepnie z maxem szczegóły tu - : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=4533

 

No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , jak sie zrypało to nie umarłem i żyje sie dalej .... Z tych całych nerwów , zaczołęm dłubac od nowa wszystko sobie i postanowiłęm miec tlyko jedną prace i zrobic ja do konca jedną a porzadnie , inspiracją moją była podpowiedz jednej ze stron które w bitwie dał Pablo w swoje pracy , zauwarzyłem sobie postac i zaczolem na jej podobizne cos dłubac , Nie chce by była taka sama , ale podobna , jak to tylko mozliwe :D

 

WIec prosze oto obrazek z jakiego korzystałem :

 

char_24a.jpg

 

I oto tez i pierwszy render z Boku mam nadzieje ze chociasz w połowie jst podobny :D

 

Czekam na komentarze twarz jest jak dlamnie juz skonczona , i nie zabrdzo mam zamiar robic w niej poprawek .....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zanim wam pokaze jak wyglada naprade w z przodu i ile sie musiałem namęczyc to chce abyscie troche chociasz wiedzieli kto to jest i co przeszedł , to jst dla pobudzenia waszej spiącej wyobrazni ..........

 

 

 

Wiec nasz bohater jest nieoficjanym synem czyli bastardem Samaela i jego naloznicy wapirzycy ( strzygi) ALLURE byl grzechem dwoch piekielnych demonow ... przy narodzeniu jego ojciec zamordowal matke wampirzyce . Małemu udało się zbiec dzieki harpiom z doliny Argete tam żył aż osiągnął wiek dojrzały , o swym pochodzeniu nic nie wiedzial , dopoki czarna czarodziejka Helerborne nie wyszeptala mu w ostatnim thnieniu prawdy ... Wtedy to otworzyły sie oczy Lorda Venoxx od tej pory postanowił szukać zemsty ukarać cały swiat cieni za zbrodnei ojców . Harpie wychowaly go nie na wojownika lecz na zwykego wiejskiego chłopa ... lecz moc prawdy ugodziła go mocno w serce które skruszylo sie w czarny proch nienawisci . Smutne wiatry północnych skrajów świata zawodziły czarne pieśni o Lordzie Venoxx .. O nieprawościach ojca jego Samaela i o jego zamordowanej matce.. a on szedl smigany lodowatymi podmuchami i myslał o tym co stac sie musi o czerni przerażeniu i o nadchodzacych burzach pogardy ... Dotarł w koncu do jaskini koboldokrasnoluda Bastarda polnocy Arghvilla . Ten nie przywital go zbyt grzecznie kazał czekac na trzesączacym mrozie cala noc .. mroznym porankiem otworzył mu drzwi i wzial od Punishera pobrzekujaca sakiewke ... cena za nauke u arghwilly byla wysoka malo jedzenia duzo pracy i żadnych przyjemnosci ale to nie obchodzilo Venoxxa on żył gdzie indziej gdzie złowiescze czarne i obslizgłe lapy pogardy kradly powoli jego umysl . spedzil tam dlugie 5 lat na nauce ..zmieniony zmeżniały starszy i okrutniejszy wyszedl na swiatło dnia ktore to mialo juz niedlugo zganac .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sid jestem z ciebie dumna !!! modelling jest cool ! wyglada strasznie naprawde bardz fajnie sie pracka zapowiada

czekam na updaty wow swietnie sid swietnie !! [wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG

 

To ja dzienkuej tobie , i jeszcze niektórym osobom z forum , Gdyby nie wy nie osiągnoł bym tego , a Ty MeG jestes zawsze keidsy ciebie potrzebuje i jak mam pytanie to udzielas zodpowiedzi , jak nie umiem to mi pomorzesz , i wląsnie dzieki tobie robie to co robie

 

Te pracke włąsnie chciałbym dedykowac Tobie MeG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Dzienki , widzisz to także twoja zasługa , fajnie ze wreszcie sie wybiłem , mógłbym zrobic tak jak ty mi doradzasz bo żeczywiscie brakuje mu troche czółka ale jak by miłą zorbic tak go w całosci hmm bałby sie chyabz e dostanie hihi wodogłowia , chyba poprowie mu lekko czoło ale to wszytsko

 

Phantom dzienkas , stary keidys powiedziałem wam ze zorbic cos porządnego i posatrma sie zorbic to jak najlepiej ...

 

Nie obiecuje ze dorobie ciało cos z tego wymysle moze ale nie powiemz e to bedzie ciało hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest spoko... ale jeszcze sporo pracy przed TObą stary... :) Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie! Moim zdaniem profil jest oki. Jedyne co możne poprwić, do dodać kanty. Spójrz na szkic. Ta czacha jest dość kanciasta, a tobie po wygłądzeniu wyszła taka obła troszku... tak, czy siak.. dobra robota! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R

Dzienakas , moze masz torske racji powinna byc kanciastya , ale ten jpg to tylko wzorzec niewielki nie odbicie lustrzane chciałem pokazac mniej wiecej do czego zmierzam , uaktywnic wasza czesc wzrokową wyobrazni i lekkie porównanie

 

 

A tu teraz mam lekko zabawe texturami mozecie mi cos o tym powiedziec , Pamietajcie ze Koles szuka zemsty i krwawo mu droge wzrok roswietla , znakami wiszacych truposzy przy woiecznej odchałani jego tułaczki ku zemscie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid dzienkuje , staram sie by zadowolic wasz i swoje oczekiwania , jestem za ty abyscie mi pomagali i doradzali ale widze mało komentarzy czyli cos jets nie tak ??

 

 

comix hmmm krew i blizny zaras cos pomysle o mam moze to tak bedzie wygldało lepiej ? ale krew hmm muse zoabczy jak to sie nakłąda hehe i blizby to zrobie bumpem oki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrazenie jak szybko sie uczysz. Mysle jednak zebys teksturki zostawil na koniec. Jeszcze jedno: ciekawa technika modelowanie - z trojkatow. Probowales kiedys zrobic model z kwadratow? Mysle ze to by polepszylo jeszcze Twoj modeling:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak 1 najbardziej mi pasuje...ale powinno to się mocniej zlewać...coś w stylu gradienta...i więcej chropowatości na rogach...jak będe miał czas to zdziałam coś w PS aby dokładniej pokazać o co mi chodzi :D

 

narazie zajebiście to wygląda...staraj się dalej...:D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aNdREa

dzienkas , widzis zszczerze to moja pierszy nowy projekt , nową techniką w trójkątach , nie wiem jak sie nazywa ale jest nad Poly , to jakos Mesh czy cos tkaiego heh i fajnie sie robie bo sobie trukąty rysuje i dołanczam z pozoabałoscią , fajna sprawa ....

 

 

Phantom nie wiem dokłądnie i zabrdzo o jakie zlewanie ci chodzi le moze to jest to coś do czego zmierzasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienki ze tylko nieliczni komentują a moze tu jzu nie ma co komentowac , az taki kicz hmmm a ja myslałem ze cos pokaże a tu co lipa :( , Powiem tak dla mnie to dobra praca jedyne co moge nadrobic to textury i postarma sie wybic i zorbiesz wszytsko by byc dobrym w technice 3d ( postram sie , a nie stane sie hehehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..no cholernie to ciekawie wygląda...i nie krzań że nikt nie commentuje...bo mało luda na forum jest :P ale (ale - hehehe :D) 1 textura na samym początku jest zajebista...i nie wiem czy jest sens brnąć w coś innego...dodasz przeróbki rogów...i będzie o wiele lepsze...nish te dotychczas...a teraz innaczej bo jush 4 razy to pisałem ale nie trafia... SiD 1 textura ta czerwona jest najzajebistrza z dotychczasowych !! Zajmij się nią...[boje się]...

 

przemówiłem...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba, moze wez nad textura faktycznie popracuj moim zdaniem sprobuj zrobic mixa tej 1 z ta ostatnia, a jezeli nie to daj ta 1, spox wyglada,

:D:D:D:D:D:D:D:D

daj moze tez jakas inna perspektywe, bo patrzac tak troche zdaje sie jakby patrzec na jakas maske ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom postaram sie ciebie zadowolic textura która wybrałes .... NIe wiem czy to co teraz widzisz , czy to jest w stanie ciebie uszczesliwiwc ??

 

Grafix dzienkas za komentarz i tez miło było ciebie ujzec , u icebie w pracy hehe fajna miescina i cafeja tez nieczgo sobie co do kompa to juz czytales tak czasami bywa , a prace chce skonczyc i zrobie to zanim wyjade

 

sikham , oczywiscie ze twoje nauki nie idą w las to ty powiedziałes mi jak sie łączy textury tym Blendem fajne to jest i staram sie pokazac to czego sie nauczyłem w jak najlepszej stronie

 

kulexy no nie iwem jak to mam pokazac , zdaje mi sie ze ten widok jest najlepszy , mozliwe ze wyglada jak maska hehe , różnie mozna iterprtowac samą głowe

 

A oto renderek mojej ostatniej textury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wow][wow][wow] zajebiscie teraz wygląda...i co Phan jak zawsze ma racje :D jeszcze by się przydała jakaś łagodna przejściówka od texturki twarzy do rogów...ale jest wypas...

 

co do oczu...jak sobie wyobrażash go z żółtymi albo zielonymi :D...czerwony rox :D:D:D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom dzienkuje , ciesze sie ze ci sie podoba , Czerowone oczy , to bedą psotrams ie zorbic cos z nimi by były jeszcze ciekawsze

 

Pablo , postam sie zorbic tak jak piszesz, i uwarzma ze to nawet dobrzy pomysł hehe ale jak ja mam to teraz wybladzic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popacz SiD, wygląda na to że robimy tego samego gostka, tzn, ty robisz bo ja go nie skończyłem, i chyba nie skończe.

 

Już taki jestem, zaczynam a potem robię co innego.

 

Ale mam nadzieje że ty go skończysz.

A bitwa nie poszła na marnę.

 

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=3959&page=1

 

przechodniaka pewnie też nie skończe.

pozdr

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mORPH no i zdazają sie i tacy hehe , cwaniaczek jeden sie znalazł hihi , a tam komentarz dał no nie \"dd = do dupy\" pewnie cenzure sobie zaaplikował hihih

 

 

boowa wow fajny masz monitorek hehe , co do tytułu to musisz przyznac ze jest orginalany .... a jezeli chcodzi o bitwe to prawda wiele mnie nauczyła zarówno bitwa jak i przyjaciele z forum ... :D

 

 

MeG dzienkuje bardzo , wiesz jak bardzo licze sie z twojim zdaniem i komentarzami , ja równiez jestem z siebie dumny bo wiem ile teraz trzba włożyc pracy aby wyszło cos co pochwalą ludziki z forum

 

 

 

woldi no przykro mi ze go nie skonczyz bo efekty koncowe miło by było porównac , no i powiem ze rogi ci o wiele lepsze wyszły niż mi bravo :D

 

Oki a to teraz renderek , ze wzgledu na rzuty na oczy , POniewarz przy głosowaniu wygrał kolor Czerwony prosze , oto pełen render z red oczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorejace oczak super !!

wygladaja super co do modelu nie ma sie co doczepiac tylko popraw texturke / zreszta wiesz co i jak mowilam ci /

i bedzie super !! juz wyglada groznie ten twoj punischer [boje się][boje się][boje się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie MeG ze ci sie podobają , no jezeli chodzi o texture to cos o tym pomysle , moze sie naucze texportetem posługiwac dzis go poszukam sciągne i z aniose do domu hehe i pokombinuje co i jak ma to wygladac hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności