Skocz do zawartości

Potrzebuję b. prosty skrypt a nie mam głowy do tego...


TheRifler

Rekomendowane odpowiedzi

hejka all :)

potrzebuje banalny skrypt który po zaznaczeniu obiektu umiałby dodać mu dodatkową właściwość... która by określała to czy po wciśnięciu przycisku ma zrobić z nim jeden efekt...

 

efekt też banał :D mam spline w którym ruszają się vertexy i chodzi o to aby brał jedną klatkę animacji i przetwarzał ją tak że robi się określony out line... identyczny dla wszystkich tych splineów.. (aby dało się ustawić) i do każdej klatki aby powstała animacja... bo nie wiem jak to zrobić, a potrzebuje tego do szczęścia ... :D

 

thx :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O ile dobrze zrozumialem to masz juz zanimowanego splinea, chcesz zrobic outline i przy okazji zachowac zrobiona juz animacje. Nie znam sia za dobrze na animacji ale mozna to zrobic bez skryptow. Kopiujesz splinea, na kopi robisz outline, przypisujesz jej modyfikator skin i uzywasz oryginalnego splinea jako kosci. Powinno wystarczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... można ale po co ?

Od tego są skrypty żeby z nich korzystać i np: przy 78 splinach było by ręcznie spoooro pracy. Pozatym można przy użyciu skryptu robić takie rzeczy że ręcznie lub modyfikatorami nie dało by rady tego zrobić! Dorzucam mały podglad z kilku klatek, stworzonego za pomocą skryptu łańcucha DNA i za pomocą skryptu zanimowanego jego wybuch.

 

TheRifler: Jeśli jeszcze tego potrzebujesz to napisz na [email protected] trochę jaśniej bo nie do końca rozumiem czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności