Skocz do zawartości

wirualny spacer materiały jak to zrobić


Gość czulej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czulej

Witam, jestem tutaj nowiutki i sorki za jakies błędy.

Piszę prace dyplowową w autocad na temat wirtualnego spaceru. Do swojej pracy potrzebuje inforamcji jak to się odbywa w innych programach. Celem pracy jest wirtualny spacer tak aby dowolny użytkownik mógł sobie otworzyć model np. domku jednorodzinnego i mógł sobie za pomoca klawiatury bądź myszki pospacerować po takim wirtualnym domku, interesuje mnei jak to można zrobic w may'i i czy ktoś z was sie czyms takim bawił chodzi o ruch po scenie przod tył lewo prawo góra dól, dzięki za jakiekolwiek material i info na ten temat pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Taka mała, złośliwa refleksja, dlaczego ludzie robią sobie tytuły naukowe pisząc prace na temat o którym nie mają zielonego pojęcia (?) :]

 

Do celu takich prezentacji używa sie prostych programów pseudocad jak np planit. Drugim rozwiązaniem jest renderowanie przez pluga apple quicktimeVR i skladanie tego w authoring cośtam tylko że nie jest to juz wirtualna interaktywna podróż kreatora jak w pierwszym rozwiązaniu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czulej
Taka mała, złośliwa refleksja, dlaczego ludzie robią sobie tytuły naukowe pisząc prace na temat o którym nie mają zielonego pojęcia (?) :]

 

szczerze mówiąc też nie podoba mi się taki stan rzeczy, że muszę robić prace w temacie ktory mnie nie pociąga. Dużo by tu pisać jak sie to stało ale chyba nie o to chodzi w tym wątku... No coż stało się jak się stało a szkołe trzeba skończyć więc się męcze a profesor nie widzi innych programów niż autocad... wstyd sie do tego przyznawac ale takie są realia... pozdrawiam i dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności