Skocz do zawartości

Koniec - Short Film Bojar & Borsuk & LHT


bojar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zabieramy się (ostro) za stworzenie krótkiego filmu pt "Koniec" Bedzie to film o końcu świata ale pod względem metoforycznym :) nie zabraknie jednak dosłownej jego destrukcji i anichilacji ludzkości, co do szczegółów filmu to moge powiedzieć tylko tyle że akcja dzieje sie na ziemskiej orbicie . Ze względu na tajemniczość potrzebną do zachowania niepewności i lekiego zaskoczenia oraz do głębszych refleksji nie zamieścimy ani scenariusza ani stary boardu . Natomiast na bierząco będziemy zamieszczać rendery z poszczegółnych scen filmiku pozdrawiamy :) Bojar & Borsuk & LHT

 

Każdy z nas dostał swoje zadanie, z którego ze wszystkich sił postaramy się wywiązać i dokończyć nasz pierwsz taki film .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czuję się zobowiązany nadmienić, że przy tworzeniu filmiku jestem gościnnie, któtko mówiąc mój wkład to jeden model, być może to się jeszcze zmieni. tak wiec lwia część ewentualnych gratulacji za pomysł i scenariusz należy się reszcie ekipy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś zamieszczam pierwsz model do filmiku :) LHT Twa pomoc jest dla nas wielkim zaszczytem i dziekujemy Ci za współprace :) co do story boardu to narazie sie zastanawiamy nad jego umieszczeniem tymczasem zabieram sie do dalszej pracy :) dzieki wszystkim za uwage i mam nadzieje że Was nie zawiedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Siema Siema :) to ja jestem Borsuk i to ja z Bojar'em zajmuje sie tym projektem hehe. Nie no ... tak serio to ja malo robie ... nie za duzo i do tego nie potrafie tego zrobic :D pewnie moj udzial w animacji bedzie najgorszy :D no ale co tam :P dawno na 3ds nic nie robilem i pozapomninalem wszystko :( ... ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i sie wam spodoba :) w najblizszym czasie cos tam bojar doda zebyscie sie mogli nacieszyc pieknym widokiem renderów :] pa :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to następne renderki tu jet materiał płytek wiem że prawdziwy wahadłowiec ma je tylko na spodzie ale ten jest nowszy i ma je wszedzie dzieki czemu lepiej znosi tarcie atmosfery przy powrocie z orbity,no i perspektywa ;) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje juz zabieram się za oświetlenie oto 3 pierwsze rodzaje : co zmienić,coś poprawic ?? Z góry dziekuje za komentarze :) (i przepraszam za kompresje, juz lada dzięń bedziemy miec ftp-eka to będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności