Skocz do zawartości

Modelowanie


Gość Wizard

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wizard

Czy ktos mi pomoze znalesc rozwiazanie jak ulatwic sobie zycie modelujac metoda SubD w Maxie 4.2 ? W XSI mialem dosc dobre opcje do tego a w Maxie niemoge ich znalesc.

 

Mowie tu o : Filet Poligons ( laczy kilka poligonow ) lub podobna opcje Disolve Component

 

Pomozcie jesli laska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Wizard

To mam przeciez ale sa one w porownaniu z narzedziami w xsi troche nieudolne w XSI jak dziele 2 Edge to mam kontrole na ile czesci a w 3ds mi tego brakuje tak samo jak extruduje to tez mam kontrole na ile czesci gdzie to znajde w 3ds ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by marczak

jezeli chodzi o modelowanie polygonalne, to na poczatek sciagnij skrypty Meshtools i Polytools, ktore zawieraja kilkadziesiat przydatnych narzedzi do modelowania sds

 

mógłby ktos mi przsłać UI bo nie mogę sobie poradzić z wrzuceniem tych Meshtoolsów :( ........ albo chociaż napisać co mam zrobić

 

[email protected]

z góry wielkie dzięki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinez

tak się zastanawiam Wizard co cię skłoniło do zmiany programu, bo ja przeszedłem odwrotną drogę. odkąd zobaczyłem xsi to mi głowę urwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za teraz ale jak dorwe porzadnego kompa z wydajna grafa to pomodze w XSI ktory juz od dawna stoi mi na półce, progz jest rewelacyjny ma dobre mozliwosci jesli chodzi o modellig po za tym inny powod \"Mrowka Z\" sceny z \"Final Fantasy\" powstawaly w sofcie specjalnie do tego stworzonym, ktory powstal na bazie wlasnie XSI. :D

Efecty sa pioronujace czyz nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Efekty sa piorunujace ale wymagania sa miazdzace ;) Gdyby nie ta rozdzielczosc :) Max tez program do grafiki i mozna pracowac na nim nawet na 640x 480 albo 800x 600 a tutaj taka rozdzielczosc ze sie w glowie kreci :(

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności