Skocz do zawartości

Domek jednorodzinny


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

cze wszystkim

o to kolejna moja praca (1 raz robiłem domek jednorodzinny ).Domek jest przeznaczony do katalogu.Miał być obiekt ,światłocień,trawka,chodnik, i podjazd do garażu (wytyczne zleceniodawcy).Render vray.czekam na łomoty krytyki (co by zmienić w renderze żeby było lepiej):-).pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Za wysoko kamera+to nie jest poziom czowieka. Za mocny kolor dachówki i raczej niespotykany. Smutne otoczenie. Tak na prawde to nawet gówniany domek można pokazać fajnie jak sie zrobi dobre otoczenie. Oświetlenie mało zdecydowane. Rynny za grube.

Ogólnie jest nieźle, ale ja bym go nie dawał do katalogu chociaż większość wizualek w katalogach jest dużo gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony zgodnie z wytycznymi. W sumie jeżeli zacząłby się bawić w otoczenie to spędziłby nad tym dużo więcej czasu niż przyniosło by to zysku. Ważne jest czy zleceniodawcy się to podoba czy nie i ile za to płaci. Większość forumowiczów patrzy na pracę pod względem wizualnym (tak jak ja) a nie finansowym. Mi się rendering nie podoba i nie chciał bym mieć takiego w portfolio ale też widziałem mnóstwo takich prac w dodatkach do muratora i tam nikt się nie przejmuje ich jakością. Liczy się tylko sztuka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności