Skocz do zawartości

Czy potrafisz to zrobić !


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję młodych,gniewnych/zdolnych/

którzy potrafią z planu modelarskiego wygenerować proj. przestrzenny i z niego za pomocą siatek stworzyć model danego projektu do wycinanek. Coś jak \"Mały modelarz\"Zainteresowani pytajcie ! Odpowiem napewno, bądżcie cierpliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie udalo mi sie co prawda wejsc na ta twoja stronke ale wiem ze jakis miesiac temu robilem cos w tym rodzaju , bo potrzebny mi byla makieta z kartonu takiej skorupki

 

co prawda osagnalem jakis wynik

ale nie wiem czy nie ma czegos lepszego od maxa

 

??????

 

jakis inny program gdzei mozan bylo by zexportowac????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że chcesz gotowe rysunki 2D poszczególnych elementów (uwzględniając rozcięcia na elementy wygięte i zakładki na klejenie)

Moje pytanie dotyczy

1. W jakim stopniu sklejony model ma odzwiercieflać oryginał - napewno zależy to od skali - jesli model bedzie malutki - do stworzenia np lusterka wsytarczą 2 płaskie obrysy sklejone do siebie tyłem - jesli będzie duży - lusterko musi być bardziej \"przestrzenne\"

2. Czy np szyby będą potem wycinane z materiały przezroczystego - jesli tak to wnętrze samochodu też wchodzi w gre

3. Czy Otexturowanie samochodu wchodzi w grę ?

4. Czy to będą modele samochodów czy może jeszcze innych rzeczy - jesli tak to jakich

 

Napisz wiecej - do czego to ma służyć , czy to projekt komercyjny już istniejącej firmy takiej jak \"Mały Modelarz\" czy masz takową zamiar założyć.

 

Nie chce Cię ciągnąc za jezyk ale napisz dokładnie na czym to ma polegać - samą istotę sprawy rozumiem ale wiele zależy od tych spraw o które pytałem wcześniej.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku dokładnie o to mi chodzi. Ma to być właśnie coś jak \"Mały Modelarz.\" A więc wszystkie 4 punkty wchodzą w grę! Tak to ma być wydawnictwo o profilu modeli kartonowych, nie tylko pojazdów. Sprawa polega na tym ! Dostajesz zamówienie na określony model, Masz plany,lub Ci je pomogą poszukać ,z tego wykonujesz model . Kosisz kasę . Jesteś autorem ! Ja wydaję model .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności