Skocz do zawartości

testy materialow


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przed sekunda naszla mnie mysl:) mozna by zrobic temat gdzie mozna by wrzucac wlasne probki materialow testy renderow itp. zeby spytac sie opini uzytkownikow:) porady, bylo by to polaczenie speed modeling i light contest tyle ze model by sie nie liczyl tylko render matrialy:) moze by na zwyklych kulach itp.

chodzi o to ze majac jakis material (badz render) chce sie was spytac co w tym poprawic a wip'a nie chce nowego stawiac a do pomocy to tez sie nie nadaje bo takie testy moga trwac kilka dni itp.

chyba rozumiecie moja propozycje:D??

aha wiem ze jest takie cos jak baza wlasnych matrialow ale to nie chodzi o to....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Byl topic o wlasnych materialach, jak byly fajne to do galerii trafialy jak nieciekawe to znikaly. Ale uwazam ze pomysl dobry, tylko ze trzeba byrobic kilka renderow [scena, biale tlo, tylko hrdi itd] By trzeba jakies zasady tego okreslic, ale przydaloby sie na pewno.

Dla mnie super pomyslem by bylo zeby kazdy po skonczeniu sceny wrzucal swoje tekstury i materialy o ile by chcial sie podzielic. Bo jest duzo fajnych materialow z prac tu na wipach [lakiery, skora, cegly] Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności