Skocz do zawartości

[BodyPaint 3D] czy dziala pod max'a 7 i co z "instalacja"?


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dawno juz nie pisalem posta w stylu: popisz sie glupota, niech cie zjada... :)

Wiec pisze. :D

 

Otoz, pytania jak w temacie:

1) Czy BodyPaint 3D dziala pod max'a 7? Mowa tu o demie tegoz programu (wer. R2).

2) Jak wedlug was wyglada "instalacja" tego cudnego programu? Instalacja w cudzyslowiu, gdyz nie uswiadczylem zadnej instalacji. :/ Ledwo kilkaset plikow do rozpakowania... Wytycznych odnosnie instalacji na stronie rowniez nie znalazlem, ale tu sie przyznaje - za dlugo nie szukalem. :)

 

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Rozpakuj i uruchom .exe, ot co. Maxon robi tak fajnie swoje programy że nie integrują się idiotycznie z systemem, nie to co maxy czy inne eksesaje.

 

Nie wiem jak z pluginem (bo nie używam ani maxa7, ani BP ;)), ale bez problemu wyexportujesz zamapowany .obj z maksia i wczytasz go do BodyPainta w celu pomalowania. Jeżeli w BP nie będziesz ruszać ufałek, to texturka ładnie Ci się nałoży na model w maksie. Jeżeli w BP pozmieniasz coś z mapowaniem to musisz z powrotem przerzucić .obj. No chyba że plug dla maxa 7 będzie działac to już w ogóle nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybka odpowiedz. :)

Zrobilem tak jak napisales: rozpakowalem i uruchomilem .exe'ka, ale podczas uruchamiania wyskoczyl mi z bledem, ze nie wiedzi pliku PLUGIN.dll, ktorego wogole nie ma ani max'ie ani w body paincie. :/ Co najbardziej mnie rozsmieszylo to tekst: "ponowna INSTALACJA moze rozwiazac problem". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności