Skocz do zawartości

[wnętrza] szafy trzy...


Gość ma+

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

kucze.....

srednoi mi sie podoba i jestem strasznie rozczarowany bo spodziewałem sie że pokażecie cos ekstra jak zawsze.... wiem że potraficie robic rzeczy super fajne a to w moim mniemaniu troche nie wyszło...kolory....forma....lilie wodne są straszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super...uwialbiam zieleń :D A połączenie tego "oczka dla rybek" z łazienką bardzo bardzo fajne:) Tylko kogo na to stać :P A i pytanie co do tego pomieszczenia - jakiej wysokości jest szafa, ile jest od podestu do podestu-sufitu i od podestu do sufitu własciwego.

 

P.S.

Po mojej wypowiedzi widać jaki ze mnie laik :P

A i nie zgadzam się z przedmówca - lilie nadają smaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem....

Renderingi powalające !!!!! rybki to już kosmos :D

 

Ale pomysł mnie nie kręci, jak mówimy o funkcji i istocie mebla w łazience to wszyscy pakują kibelki do szaf... czyli jak u Szeryfa - dosłownie i na odwrót Meble w łazience Łazienka w meblu.

 

Kto wie może jury łyknie klimat - to będziecie sie bić o furke :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo efektowne. Bajorko jest świetne. Wnętrze ma duży potencjał. Trochę szkoda że te boxy są takie ciasne. Tak ładne wnętrze aż się prosi o wielką wannę w podłodze przy bajorku i długi horyzontalny blat z umywalkami. Fajnie musiałoby się siedzieć na wc mając tak ładny widok za oknem no i rybki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucze..... srednoi mi sie podoba i jestem strasznie rozczarowany bo spodziewałem sie że pokażecie cos ekstra jak zawsze....

 

nikt nie jest doskonały ;) ale i tak dzięki ...

 

 

A i pytanie co do tego pomieszczenia - jakiej wysokości jest szafa, ile jest od podestu do podestu-sufitu i od podestu do sufitu własciwego.

 

a = 230cm , b = 320cm , c = 360cm

 

 

jak mówimy o funkcji i istocie mebla w łazience to wszyscy pakują kibelki do szaf... czyli jak u Szeryfa - dosłownie i na odwrót Meble w łazience Łazienka w meblu.

 

zanim sie za to wzięliśmy to byliśmy pewni że będzie conajmniej kilka tego typu prac... ale ostatnio za mało czasu na myślenie , spanie i takie tam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiecie co ja te zmialem zamiar zrobic lazienke w szafie. A to ze to sie tak kojarzy to chyab nie wrozy najlepiej.

Sam pomysl jak powiedzialem przynajmniej dla mnei nie jest zbyt odkrywczy. kontekst takze troche nie teges. tnz nie czuje go. (lazienki przy czym z etak powiem)

ale otoczenie bajkowe.

piekny kraobraz, piekny staw.

boje sie ze jako wnetrze jest troche zbyt zzewnętrznie.

ale rendery powalają:D

ja nie pokaz eswoich bo troche leża w porównaniu.

 

A Peter tez cos zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności