Skocz do zawartości

Pytanie-obrazek


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem autor tej pracy(LUIS ROYO) uzyl zdjecia jako referencyji. Mam na kompie wiele jego prac i widac ze znac sie chlop na rysowaniu. Jak ktos chce to na www.maxim.art.prv.pl mozna znalezdz sporo jego malunkof(a doklaniej http://www.artfan.net/jpg/art/luis_royo/index.php) Choc byc moze do tego akurat uzyl jakiegos programu. Moze ktos zna tego pana to sie spyta i nam powie :P

PS Jedna z jego prac mam wymalowaną na scianie haha . Ten pan jest dla mnie wzorem do nasladowania w tworzeniu kreska na kartce :P[piwo]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiscie praca w tradycyjnych technikach, tak jak to Royo zwykle robi, nie wiem gdzie wy sie photoshopa dopatrujecie. a jak scatmax powiedzial fota uzyta jako referencja. Dobra to dodam coz jeszcze, Royo jest mistrzem jesli o technike chodzi i podziwiam go za to, ale to tez mistrz tandety niestety...

 

Co do Photopainta, to program przeciez pod wzgledem mozliwosci nie ustepuje wiele szopowi. Nawet znam ludzi ktorzy wola go niz szopa wlasnie, wiec bym go tak latwo nie skreslal, bardzo przyzwoita alternatywa - jak ktos lubi sie meczyc z nieudolnym interfacem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by mORPH

Corel Photo Paint to prosty pogramik nie posiadający tan naprawde wielkiej mocy.... Jeżeli było to obrabiane to na pewno nie w Corelu...

 

It\'s the artist that gives value to the tools not the tools to the artist.:)Jak bys byl naprawde dobry to bys narysowal cos pieknego w paincie nawet albo wyskrobal cyrklem na scianie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że możesz zrobić coś takiego w PSie...troche czasu by to ci zajęło...ale gra warta by była świeczki...na podstawie zdjęcia po prawej możesz zrobić bardzo wiele...a jedynym ogranicznikiem jest nieskończona wyobraźnia :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Hunter

No ja tez zabardzo sie na malarza czy

rysownika nie nadaje :P

A jesli chodzi o prace to juz kiedys na forum byl

taki temat: jak nasze pokoje wygladaja czy jakos tak:P Tam pokazalem

To byla jedna z jego nie skonczonych prac(sam szkic, bez kolorof, banal zeby odbic na scianie węglem :P)

 

 

 

O i znalazlem temat o scianach zgasl, moze

ktos cos nowego stworzyl na swojej ?:D

 

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=3298

 

 

Był już temacik związany z wyglądem naszych pokoi - mojego autorstwa :D:D:D:D:D:D

 

 

Zobacz w dziale na luzie.

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności