Skocz do zawartości

BIPEDS(animka)


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To Ty tez muzykujesz? Niezle.

Zupelnie mi nie pasuje mocny akcent muzyczny na napisie "KONIEC". Najmocniejszy z calej animacji, a biorac pod uwage, ze animacja jest "for fun" i nie ma wlasciwie fabuly, taki akcent wydaje sie bezsensowny. Rozumiem tragiczny rozwoj sytuacji i zwienczenie go dramatyczną muzyką, ale tak to dziwne. Jest kilka fajnych momentow (ruchy + muzyka). Widac, ze sie w nich w jakis sposob umiejetnie wyraziles. Lubie takie testy. Malo ich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP Error 404

 

404 Not Found

 

The Web server cannot find the file or script you asked for. Please check the URL to ensure that the path is correct.

 

Please contact the server's administrator if this problem persists.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre pomysły na ruch postaci rewelacyjne... urzekły mnie te odważne przełamania sylwetki, które normalnie zabiłyby każdego. Ale nie bipeda :D on to znosi bez mrugnięcia okiem :) połączenie dwóch postaci w tańcu też świetnie wyszło... dla mnie miła niespodzianka na koniec ciężkiego dnia... :) Duże brawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 

Rozmarzyłem w tej animce jest cos głębszego, osobiście kocham muzykę, którą Ty w połączeniu z nimacją zameniłeś na sztukę to est B O S K I E !!!! No rewelka króki zwięzłe i na temat. Piękny styl, co za gracja ruchów i synchronizacja kroków jestem pod wielkim wrażeniem i choć jestem nikim to takie dzieła sprawiają, że zaczynasz coś czuć, jakiś podryw uczuć, emocji, o których tak często dziś zapominamy. Dobry film to taki co jest jak najprostrzy ale zarazem trudny, ma ukryty sęs, przesłanie . Nie wiem jaki miałeś zamiar ale jestem zachwycony. To jest poezja pozytywnie pobudzających zmysły ... Dobra kończe bo napisze epopeje :D Ale wypas jest i kropa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP Error 404

 

404 Not Found

 

The Web server cannot find the file or script you asked for. Please check the URL to ensure that the path is correct.

 

Please contact the server's administrator if this problem persists.

 

... i to samo u mnie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności