Skocz do zawartości

[Współpraca] Portal wielotematyczny - reaktywacja projektu!


Gość Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu postanowiłem stworzyć wielotematyczny serwis. Zebrało się grono kilkudziesięciu osób jednak byłem zmuszony z powodów rodzinnych przerwać projekt. W tej chwili zamierzam ponownie go odrodzić. O serwer nie musimy się martwić - mam dedykowany, a jak zabraknie to odpowiednie znajomości by załatwić drugi sponsorowany. Poszukuje ok 15-20 osób. Pewnie zastanawiasz się dlaczego aż taki sztab ludzi. W tej chwili rynek jest zdominowany interia, wp, onet, gery konkurować na wstępie z gigantami nie mamy szans jednak Ci wielcy często zapominają o tym że tworzą dla użytkowników a nie dla $. Nie mogę na początku nic zaoferować oprócz udziałów w portalu. Licze że każda osoba która się zgłosi włoży w to serce. CMS już jest - potrzebne będę jedynie przeróbki/dodatkowe skrypty.

 

Poszukuje:

> Programistów

> Grafików

> Ludzi od Public Relation

 

Duże grono osób stwierdzi na pewno że to nie ma szans. To samo mówili kiedy zaczynałem z PasjaGSM.pl a w rok po otwarciu to jeden z największych portali o GSM. Nie ryzykujesz niczym oprócz czasu, więc może warto spróbować? A co będzie jak się uda przebić...

 

Każdą chętną osobę zapraszam do kontaktu na maila (piotr.baranowski @ pasjagsm.pl).

 

Pozdrawiam

Piotr Baranowski

http://www.PasjaGSM.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności