Skocz do zawartości

Poser > animacja postaci


Gość nika_k

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, pytanie w stylu: wszystko na wczoraj, dla pocztakujacych.

Potrzebne mi info na temat mozliowsci prostej i szybkiej animacji postaci..podobno ok do tego jest POSER, ale uswiadczam tylko starej versji 4 i nie wiem czy ma sens , szukac czegos noweszego, czyli czy moze wyzsze wersje , maja jakies dodatkowe opcje.

Chodzi mi o prosta animacje ruchu postaci,(przejscie, sklon itd.). W POSER v4 mozna ustawiac taka animacje recznie, wybierajac sobie kluczowe klatki i poruszajac poszczegolnymi segmentami ciala, ale przy niewlasciwym romieszczeniu ciezaru i przenoszeniu punktow ciezkosci wychodzi z tego taniec paralityka.

 

Moze ktos ma info jak wygladaja wyzsze wersje tego programu, byc moze jest tam procz poz cos takiego jak opcjonalne sciezki ruchu do wyboru, wtedy przypuszczam,ze chodzenie jako podstwowa rzecz rowniez by sie znalazlo?

 

A moze jakies tutki, przyklady i inne info?No i ciagle to samo pytanie> czy warto szukac wyzszej wersji, bo ta 4 to raczej z ograniczonych programow.

 

Jesli z kolei nie ten soft, to moze ktos poleci cos wartego uwagi.Slyszalam tez,ze jest plugin do maxa, takze o nazwie POSER..moze ktos wie czy sie sprawdza i czy sa do wyzszych wersji Maxa, bo wyczailam tylko do Maxa v4, czyli znowu archaizm:/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności