Skocz do zawartości

blad wewnetrzy w AutoCADzie


psis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile.gif

 

Mam ogromy problem. Pracowalam nad obiektem w AutoCADzie i pojawil sie "blad wewnetrzny" i program sie zamknol. Uszkodzonego pliku nie moge otworzyc.

Probowalam naprawiac go otwierajac z menu plik/napraw - ale znow sie pojawial blad i program sie zamykal. Probowalam otworzyc plik ale czesciowo - wgrywajac poszczgolne warstwy,ale to tez nie dalo zadnego skutku. Wedlug pomocy programu uzylam kopii zapasowaj pliku-o rozszerzeniu bak i zmienilam ja na dwg by plik otworzyc,ale ta rowniez jest uszkodzona.

Wydaje mi sie ze ten blad mozna by naparwic,ale ja nie wiem jak-gdy klikam na plik,to na pogladzie on lapie obraz, otwierajac otwiera tez 56% ale potem zamyka wszytsko.

Czy jest jakaś na to metoda?

 

Bede wdzieczna za odpowiedz.

 

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki za odpowiedz :)

tam tez szukalam i otwieralam rozne pliki ale byl tylko malutki fargment tego co dzis zrobilam. Poprzedniom wersje tego pliku - z inna nazwa mam a dnia wczesniej.. a to utracony caly dzien pracy.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mostowiec

Plik .ac$ jest plikiem w ktorym trzymane sa tymczasowe informacje jakie zachodza podczas pracy na AutoCADzie (typu cofnij czasami zachowuje czesci rysunkow kopiowane do pamieci). Natomiast plik .sv$ jest plikiem, ktory jest tworzony cyklicznie (okreslony cykl czasowy w minutach, ktory zadajemy sami badz standardowo ustawiony jest o ile pamietam na 10 minut) jako kopia bezpieczenstwa. I tego rodzaju plikow powinnas szukac. Jezeli ich nie masz tzn., ze opcje Autosave masz wylaczona, ewentualnie ustawiona na bardzo duzy odstep czasowy. Katalog w ktorym trzymane sa pliki .sv$ jest ustawiony domyslnie w katalogu Temp. np C:\Documents and Settings\UserName\Local Settings\Temp aczkolwiek mozna go zmienic. Niewiem jaka wersje AutoCADa masz, ale czasem pomaga otwarcie (naprawienie) pliku w nowszej (wyzszej) wersji. Ewentualnie sciagniecie i zainstalowanie patcha dla wersji pod jaka pracujesz.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności