Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Pojedynek"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehehe, dzięki za ciepłe przywitanie. szczerze mówiąc to myślałem nad pojedynkiem laski z mechem, ale własnie zbyt ghostowo mi pachniało. Dlatego będzie to opuszczone miasto na pustyni (a w zasadzie kawałek ulicy) i android laska vs android facet. Wszystko ma być w klimacie sf'owo-samurajowo-westernowo-anime'owe ;)

 

we'll see. więcej nic nie piszę dopóki konceptów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy. Na początek szybki szkic (namalowany na skanie z książki by proporcje złapać, przyznaję się, żaden malarz ze mnie)

 

concept3ne.jpg

 

(skojarzenia z Alitą, Bride z Kill Bill, Motoko, StormTroopers, sexy robots Sorayamy i innymi jak najbardziej na miejscu)

 

Teraz model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze pelniejszy koncept masz w glowie, bo jak przyjdzie czas modelowania to troszke sie bedziesz musial naglowkowac nad jakimis szczegolami-wypelniaczami tej laseczki (no chyba ze jej duze piersi zrobisz i tym zapelnisz wszytko :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. bo tak wychodzi większość mangowych postaci w 3d :)... zrób jej twarz coś na styl ghost in the shela a będzie super.. choć teraz już mi się podoba.. wygląda trochę jak liandri angel z unreala :) .. czekam na więcej !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jednak sie pokusisz o zrobienie jej w stylu mangowym? wcale nie wychodzą ufoki z tego (moze sie tylko tak wydaje na początku modelowania - a wiem, bo sam modeluje laske z serialu anime 'noir')

co do rąk to mam kilka uwag:

- kciuk chyba nieco za długi

- nie podobają mi sie te nierównosci na wierzchu dłoni (takie ślady jakby odchodzące od palców, no ale moze tak ma byc)

- dłon jest zbyt cienka, widać to szczególnie w okolicy połączeniu z kciukiem (drugi render)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłonie faktycznie poprawię, za cienkie są. Co do kciuka to długość jest chyba ok, po prostu nie ma tam skóry i nieco szczupły ten palec, może dlatego tak wygląda. A co do oczu to nie wiem. Nawet mi się ta gęba podoba, Jak mi się będzie chciało to może się pobawię w większe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sorki że nie ma updejtów, ale miałem ciężki tydzień i jeszcze cięższy weekend (i więcej już nie piję :P) Dziś, bądź jutro będzie update. Z tyłeczkiem coś jeszcze zrobię, a uszy będą lepiej wyglądać jak włosy przyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi Por@szku. To jest względnośc czasu ;D.

 

Niestety moich fanów ;) muszę zawieść, nie będzie updejtów. Nie jestem zadowolony z tego co tu popełniłem i nie chcę pchać się dalej w bagno z pracą która mi się nie podoba. Dłubię sobie powoli coś innego, a ta laska będzie mi musiała wybaczyć. Za mało mam niestety czasu na bitwę i beznadziejny ze mnie concept-artist :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to nie jest dobry model to ja nie wiem jaki model mozna nazwac dobrym ? brakuje jej tylko troche ciepla modelera (detalkow) w ktore nawet niechcialo Ci sie juz pewnie wejsc :/ szkoda

 

wiem ze Twoja decyzja jest ostateczna, ale ja bym sie jeszcze zastanowil bo modelik sam w sobie jest tego wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrczaczek... fajna lalka ci wychodzi a ty narzekasz :)... wiele osób jeszcze jest w polu i nadal coś każdy skrobie... trochę czasu jeszcze zostało i najwyzej jak nie uda ci sie wyrobić do zakończenia bitwy to skończysz prackę w wipie bo wiele osób z chęcią by sobie zobaczyło finalną wersję (np ja :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze eMPeck zrobi co bedzie chcial, nie ma co go namawiac. ja nie bede. A po za tym to czy ja skonczy czy nieto jego chec lub jej brak. Jak mu sie niechce to niech sie poopala i odpocznie od poligonow, wystarczajaco sie ich naooglada w pracy.

Take care dude

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę presję pod jaką jestem zaglądając na forum stwierdziłem że jednak pociągnę bitwę ;) Nie wiem czy będzie to pojedynek, bo trochę pomysł mnie przerasta, czy inny pomysł który mi się kołacze po głowie, zobaczymy.

 

Jako że fatalne ze mnie concept-artist, pomaga mi teraz Marcin Bielenin - onyx. Te podmalówki są jego. A ja dodaję detale. Dzięuję za ciepłe słowa i za wspracie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisze Ci cos co napisalem doslownie kilka sec wczesniej ...

"i chciales dac sobie siana ?, bo jak normalnie dam kopniaka to na marsa polecisz :)"

 

no jest bosko co tu duzo mowic plecki bardzo mi sie podobaja *nie moze sie doczekac reszty*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności