Skocz do zawartości

Moment krytyczny : "We win, you lose"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok, trzeba coś powoli robić na tą bitwe...

Główka jednego z monsterów :

 

attachment.php?attachmentid=19427&stc=1

 

Póki co rewelki nie ma, ale jak napisałem wcześniej organika to dla mnie czarna magia :)

 

Btw, jak wyrenderować obrazek shaded z siateczką ? Można to zmiksować w PS ( siatke i shaded ) ale czy da się jakoś tylko z poziomu maxa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stworek robi na razie bardzo przyjemne wrażenie, wcale nie idzie Ci tak zle z tą organiką (choc moze jak zobacze reszte, to zmienie zdanie ;) )

moze pokaz glowe potwora normalnie renderowaną (a jak siatke, to bez takiego meshsmootha)

pomysł jest Twój czy rysujesz wg czyiś rysunkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł jest mój, na bierząco wymyślam detale, układ szczenki itd. i chyba ta metoda nie jest najlepsza, bo potworek na strasznego nie wygląda, raczej na cartoonka, a o taki efekt mi nie chodziło, zaczne chyba od nowa, zrobie na początku może jakieś bronie, ozdóbki, żeby się rozkręcić bo dawno nie modelowałem nic większego ( od pol roku ) potem łatwiej będzie szło z trudniejszymi modelkami ( mam nadzieje ) :/

 

Narazie zrobiłem sobie mały odpoczynek od bitwy, musze skończyć layouta mojej stronki.

 

P.S Z tą czarną magią to może przegiąłem troche :) Modelować organicznie potrafie, ale nie jestem w tym na tyle dobry by zrobić jakiegoś wypasionego orka.

 

Musze sie wziac w garsc i leciec dalej z tym koksem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności