Skocz do zawartości

Maszyny Bojowe - "War Dog"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A oto koncepcik wierzcowca,jak w opisie bedzie mial jezdzca.Klimat powienien sie miescic w konwencji fantasy.Oczywiscie ciagle obmyslam ten model i koncept napewno sie jeszcze zmieni,dodam jakies elementy wyposarzenia i rzuty z kilku stron celem nakreslenia wlasciwosci fizycznych "potworzastego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziec bedzie wlasnie za tym kostnym kolnierzem,narazie rozwazam dwie opcjie usadzenia go przodem lub tylem do kierunku jazdy.Jako ze to ma byc maszyna bojowa a potworek ma na tyle duzy leb ze samodzielnie potrafil by myslec wiec jego pasazer prawdopodobnie bedzie jego tylnim strzelcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wspomniałeś o tylnym strzelcu, tak w tym momencie pomyślałem sobie, że fajnie by wyglądał ten stwór jako coś w stylu 'latających fortec'.

Znaczy on wielki i masywny , a na nim nie jedno, lecz ze 3 stanowiska ogniowe, obsadzone przez ludzi, czy inne humanoidalne coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o takim rozwiazaniu ale doszedlem do wniosku ze bardziej mi sie podoba perspektywa dynamicznej jednostki bojowej.Nawet jego facjata troche wzorowana jest na anatomii lwa.Powazna uspiona sila w muskularnym ciele.Bede sie skupial na klimacie tej ilustracii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesli moge sobie pozwolic to zaproponowal bym Tobie popracowanie nad konceptem co zaoszczedzi Ci czasu w puzniejszym etapie. Jak dla mnie jest naprawde spoko jesli chodzi o zarys i klimat ale jesli teraz zadbasz o szczegoly to samo modelowanie bedzi juz tylko przyjemnoscia. Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj koniec updatow, potforek sie rozwija, narazie totalenie rezygnuje ze szczegolow na rzecz wykonania bryly.Widze gdzie sa bugi ale poprawie jak wroce,najwczesniej w niedziele.

Wszelkie rady mile widziane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru dobrze mowi.. przydaloby sie wiecej szczegolow calego ciala.. proponowalybym bryle dopracowac w ZBrushu... to by naprawde fajnie wyszlo.. a tak po za tym to ten stworek bedzie w cos ubrany ?? :) jezeli tak to zmieniloby postac rzeczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie napisalem ze bedize ubrany, taktyke obralem taka ze jak go ustawie w scenie to pociagne z-bruschem.surowosc ciala jest zamierzona wlasnie dlatego.ten mieczyk tez poprawie bo teksturka nudna ale to dopiero jak calosc bedzie w scenie zeby wiedziec co jeszcze zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim imieniu napisze, czemu mi sie Twoja praca nie do konca podoba i czemu np. ja na nia nie glosowalem.

 

- brak ostrosci na postaci lub chociaz jej fragmencie..

- barwy zielona i niebieska mają własciwisci uspokajające, a takie kolory u Ciebie dominuja co nie sprzyja tematyce

- niebieski po prawej bardzo splaszcza glebie przestrzenna. Mimo, ze to zimna barwa, przy takim duzym nasyceniu bedzie wychodzic do przodu. Co gorsza fragment niebieskiej smugi przy toporze niefortunnie laczy dalszy plan z postacia.

- postac nieciekawie zlewa sie kolorem z tlem. Na zasadzie kontrastu kolorystycznego warto by ja wybic. Czyli np. przy zielonkawym tle najskuteczniej dodac czerwieni na postaci.

- okna za bardzo odwracaja uwage od potwora. W dodatku zarowno swiatlo ze strony okna jak i niebieska smuga nie maja na niego zadnego wplywu. Takie dominujace elementy powinny porzadkowac tresc, eksponowac temat. A tak robia wiecej zlego.

 

Generalnie uwazam, ze przy pomocy umiejetnej postprodukcji w PS'ie, daloby sie mocno prace wyciagnac. Teraz nie zatrzymuje na sobie wzroku. Nie zaciekawia, nie wprowadza widza w swiat, ktory wykreowales, trudno w tego potwora uwierzyc, a co za tym idzie - zwyczajnie praca nie działa na odbiorce.

 

Takie moje zdanie w skrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności