Skocz do zawartości

Maszyny bojowe - "Silence"


Rekomendowane odpowiedzi

postanowilem ze zrobie dwie pracki jak czas pozwoli skoncze obie jak nie to jedna. w tym przypadku:

1 hangar, wielki stojacy mech, kilku ludzi na dole co by wielkosc mecha pokazac, ciemny klimacik, sam hangar kilka pieter w okol balustrady na krawedziach ktorych sa reflektorki, troche kurzu w powietrzu. Taka wizja mi sie nasunela a wlasciwie zainspirowala mnie gra metal gear solid

 

2 w tej scenie raczej chaotycznie, duzo roznych maszyn bojowych, czolgi itp scena widziana ze wzgorza z za plecow czlowieka, w dole cala armia zelastwa, jesli dam mechy to pewnie duze wiec scenka hmm nie wiem moze taki Paryz :) a mechy ot wielkosci wiezy Eiffla :) i wiadome wybuchy jakies itp.

 

to takie dwa pomysly w temacie maszyny bojowe, jeszcze sie wacham. Mam pytanie czy moze to byc taki mattepainting ? taka ostra przerobka jakiejs foty Paryza ?

 

pozdrawiam

zycze powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sympatetic normalnie rozwaliles mnie, przedkwila mowilem Empeckowi ze mam podobne pomysly ale na bitwe 3d :D heh neizle niezle powodzenia, chodz juz pierwsze meijsce dla kolegialka zarezerwowalem :D

 

a moze sie zteamujemy? ty zrobisz ten hangar a ja jak juz zobacze oglnego koncepta zaczen jaechac z 3d? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo :D a mozna tak ? tzn wiesz jak namaluje to nie wiem czy to odrozni sie od rendera z brazilem haha :D ale powaznie to dozwolone ? ja zrobie to w 2d a Ty np w 3d ? ja sie 3d nie chytam za duzo nerwow zjem na tym sprzecie :P

 

ps male sprostowanie metal gear solid mnie zainspirowal, bo tak sobie przypomnialem ze pare dobrych lat temu w to gralem i klimacik mi spasowal a co z tego bedzie zobaczymy :) generalnie nie daze do odwzorowania MGS ;)

 

a wlasciwie jeszcze nic nie robie musze dokonczyc inne drobne rzeczy to sie wezme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności