Skocz do zawartości

Maszyny Bojowe: Invisible Hand


Gość Bad Moon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bad Moon

Tak naprawde tytuł pracy będzie się nazywał (przynajmniej w roboczej wersji):

Niewidzialna Ręka, Migocząca Wstęga i Motyka na Słońce:D

 

A to nic inego jak nazwy pancerników kosmicznych. Jeden Będzie na pierwszym planie, dwa pozostałe w tle, wszystkie w otoczeniu myśliwców. W tle bedzie również znajdowała się industrialnie zabudowana planeta i możliwe że jakieś instalacje orbitalne. Mam nadzieję że tym razem starczy mi czasu aby ukończyć projekt.

A oto ostatnio zrobiony render

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Bad Moon
A dlaczemu ja nie mogę zobaczyć całego obrazka. Pokazuje mi się komunikat, że obrazek nie może być wyświetlony ponieważ zawiera błędy.

 

koncept przenosze tutaj:

 

no własnie nie wiem, może jeszcze raz wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Oto pierwszy render, głównie box modeling. Zacząłem od pokrycia i pancerzy, a "miękkimi" częściami zajmę się później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Napewno nie jest to displacement, głównie ręczne wyciananie, sporo dłubania, aly myślę że lepiej to wygląda, a co do planety to zrobię kulę, okryję ją dookoła odpowiednią teksturą + displacement, chmurki, może jakiś glowing, zresztą sie zobaczy bo planetę będę robił na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ,bosko! Proponuję zainstalowac mu anihilatory wykorzystujace efekt Taniewa. :)

Pozeraja przesrzeń przed statkiem rozpędzajac go do prędkosci rzedu tysięcy prędkosci światła:D Rosjanie piszą fajnie ksiażki[a ja znów do "Ludzi jak bogowie"...]

Dodam jeszcze tylko ,ze powyżej predkosci światła statki staja sie niewidzialne[no bo lęcą szybciej od światła...],więc nazwa pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

@ Proto: w zasadzie to raczej nie ma zbiezności :D

@ Tamur: no napęd to ma duży, jak pałac kultury, ale pewnie chodziło ci o typ napędu, bo tak prawdę mówiąc to nie mam zielonego pojęcia.

@ Paul_pl: niezły pomysł, chociaż miałem zapodać krążące wokół niego małe sondy naprawczo-zwiadowcze, poza tym mam w planach spory pierścień umieszczony w kosmosie - coś w stylu gwiezdnych wrót w wersji max - do lub z którego zmierzają okręty.

@ Busiu: czemu nie pod warunkiem że znajdziesz w tej kosmicznej bitwie coś krytycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

w sumie to mam model parwie gotowy, ale pokażę jak będzie on około 90% complete (narazie jest to jakieś 75% :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko, warto dla twojego własnego dobra często podsyłać updaty, co by potem nie było, że do finału dostały się pracki tylko dlatego, że ich autorzy mieli dużo updatów. Co ja ci będę duż mówił przeczytaj co Leru napisał w tym temacie we wstępie do bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

zdaję sobie z tego sprawę, jednak okręt nie będzie jedynym elementem sceny, będą również inne obiekty, kturę będę zapodawał również na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Nie jest to jednak jeszcze skończony model, brakuje mu kilku elementów związanych z napędem i opancerzeniem w tylnej-górnej części,

poza tym w kilku miejscach pod pancerzem będa ukryte baterie reakiet, a na pancerzu stanowiska z działkami fotonowymi, zamierzam też umieścić "grubą bertę" :D

Jeśli chodzi o teksturę, to w 50% jest ona tymczasowa, na potrzeby tego rendera, robieniem tekstur zajmę się poźniej

render16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

no wiem :/ może ktos ma jakies sugestie do oświetlenia?

btw. na jutro wyrenderuję go z różnych widoków + siatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon
calkiem ładne jednak jak dla mnie nie ma "tego czegoś". Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w scence. Co do tekstur to chyba total textures, bodajże v7 :).

 

Postaram się mu nadać więcej drapieżności, poza tym jak pisałem sa to tylko tymczasowe textury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

okręt został nieco zupgradowany, a oto obiecane rendery, dokończę mu kilka pierdół i biore się za myśliwce i transportery

 

 

render19%20wf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model swietny ,projekt klimatyczny, tylko mi te rury nie pasuja,jezeli to ma byc statek wojenny to rury przy silniku sa za latwym celem,mala bombka i caly kolos stoi.

A pozatym git.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

BITWA 3d : "War Dog"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności