Skocz do zawartości

maszyny bojowe: "Niemily robot z oceanu"


Rekomendowane odpowiedzi

"The Not Nice Robot From The Ocean"

I wanted to make an allusion to Japanese B- class horrors. This robot was created by mad mans. They used mean pieces of metal and a hydrant. Where to the creators come from? Mars? The Moon? Maybe the Soviets? Nobody knows.

 

"Niemiły robot z oceanu"

 

Chciałem nawiązać to japońskich horrorów klasy B. Ten robot był stworzony przez szaleńców. Stworzyli go z niemiłych kawałków metalu i hydrantu. Skad pochodzą stwórcy? Z planety Mars? Z Księzyca? A może to Sowieci? Nikt tego nie wie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czyli zloto 2d juz moje!"

 

215764.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hiehie ale smiszny robot ^_^ masz panie kolego alku niezgorsza styl i pomysl tez w sumie nieslaby.. (fajowsko potraktowales zagadnienie wody, mam nadzieje ze to nie szkic bo mnie sie tak bardzo podoba) Rzeczywiscie przerazajacy ten hotdog.. Tak trzymaj kolego alku. Ja to bym moze dodal jakis maly akcent kolorowy...ale moze w sumie nie.. nie nie, glupstwa plote. Jest bardzo fajnie i jezeli żiri doceni twoj jak najbardziej rozpoznawalny styl to powinienes bys w czolowce.

 

Dobranoc i powodzenia zycze.

 

over kszszsz...

 

hehe fajno ma mine ten robot niemily:D (z oceanu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny jest niedobry bo tu dziury robi nieładne, a obrazek wygląda jakby byl zrobiony na odwal sie,ja tu żadnej koncepcji nie widze, fajny moment to obszar na prawo od prawej reki robota,tam gdzie jest moze ,blisko horyzontu,ja bym prawie caly obrazek skasowal tylko tamten obszar zostawil i szedl dalej traktujac ten skrawek co by sie ewentualnie ostal jako poczatek arcydzieła.

urzekly mnie portki,ktore dopiero zuwazylem teraz.

dlaczego on ma portki?

Kolegaalku stac Cie na wiecej:|

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wszystko zrób maskami w konwencji chmurek. jak cartoon to na maxa i imho wzorując się na najlepszych np. Tarkovskyim i jego samuraju ;)

 

edit: z przykrością musze to powiedziec ale chyba za duzo naglądałes się prac tigera i innych tableciarzy, tracisz jaja probując im dorównać manualnie ;)

choć w sumie moge sie mylić bo nie widze ostaniego obrazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, podczas gdy spedzam godziny ogladajac pracki innych, i naśladując ich styl- skrzaty jajożercy wchodzą mi to majtek i powoli wyjadają moje jądra. Gdy będe eunuchem, pewnie bede już na poziomie mullinsa.

 

A na serio to miałem teraz ochote na poważną i realną pracę, ktora wzbudziała by smutek i strach jak ta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawalki metalu i hydrantu bywają bardzo niemiłe ten obraz pokazuje nieświadomemu społeczeństwu całą prawde, dobrze ze ktoś wreszcie sie odważył. Dla mnie rządzisz, ale radze unikaj hydrantów:eek: Moze ukryj sie w górach? Na 2000 metrów chyba ich nie ma. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności