Skocz do zawartości

Moment krytyczny: Paskudny wsysacz


Rekomendowane odpowiedzi

Opis Polski

 

Rysunek przedstawia bajkowy pokoik bajkowe dzieciaki uchwycone w jednym momencie, dla widza krytycznym, dla dzieci wręcz odwrotnie . Napuchnięty odkurzacz włączony bez pozwolenia buszuje po pokoju, kwiaty i papiery spadają. po prostu jazda!!

Rysunek malowany nocami dedykuję moim dzieciakom Marcelowi (3,5r) i Marlence ( 1 tydzień)

Wszystko malowane z wyobrazni bez referencji

English description

 

Drawing presents wonderful small room and wonderful kids catched in moment, for spectator critical, for children completely vice versa. Vacuum cleaner swithed on without permition hunt around room flowers and papers fall. just big fun!

All from my imagination without references

I dedicate this drawing, painted over nights to my kids Marcel (3,5y) and one week old Marlene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi sie bardziej podobało to co było w 10 i 12 poscie.

czemu te dzieci sie uśmiechają, chyba powinny sie bać?

 

na razie chaos, nie wiedziałem że obrazek rodem z bajki sprawi mi tyle kłopotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się na razie ajbardziej podobał rysunek z postu #5. Najlepszy klimat. Co do kompozycji i takich tan nie wypowiem się, bo jest 6 rano i ja nie wiem dlaczego kompa włączyłem.................zZz....zZz...........yp..?...a no tak staraj się zachować klimat i infantylność i kolorki bajkowe.....walcz :]

 

pozdrawiam Woznkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle pomysl niebagatelny :) Moglbys z kolorami troche powalczyc. Nie wiem czy nie lepiej byloby sciemnic (np fiolet) torbe "wsysacza". Schowalaby sie z tylu, no i teraz zlewa sie z reka. Sama koncowka odkurzacza tez sie troche zlewa z szafa. Trudne zadanie sobie narzuciles taka iloscia obiektów. Ogolnie wydaje mi sie, ze kompozycja siedzi, tylko nie najlepiej prowadzi wzrok widza. Zeby nad tym zapanowac najlepiej wyznacz kilka najwazniejszych punktow kompozycyjnych wedlug jakiejs konstrukcji (zloty podzial, lub cos wymyslniejszego) i sprobuj je wyodrebnic kontrastem kolorystycznym/walorowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leander - co do kolorów masz rację, pracuje nad tym.

Kompozycja licho z nią mój 3.5 letni jurror twirdzi że fajny odkurzacz :).

Generalnie żeby streszczać się to chciałbym żeby wreszcie moja pracka była schludna i skończona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi postaciami to chcesz żebym się zarżnał ;)

Co do rogu to chyba jakies smieci z kosza a bo coś?.

Tygodniowo mam ze 3-4 h na rysowanie wiec dużo nie przybędzie

 

Bardzo dziękuję za odwiedziny i lece do ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności