Skocz do zawartości

Moment krytyczny: Przetrwamy???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postanowiłem wystapic w tej edycji bitewki i stworzyc sobie kilka mechów - no ale jakoś to co mam nie zabardzo wyszło jak widać ponizej :(.

inthewar.jpg

Dlatego też zmiana tematu i sposobu przedstawienia scenki.

Prosiłbym moderatorów o sprawdzenie czy pracka jest zgodna z tematem - jeśli to możliwe :).

 

Czy uda sie przetwać dwójce podróżników ???

 

Pozdr

giorgione

przetrwamy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:P

No tak po prostu uważam :D

Dobra - z tymi mechami to jeszce pomyśle - bo przygotowuję kolejne szkice - mechów bardziej organicznych - no ale to zupełnie inna sprawa.

Na razie bardzo wczesne nakładanie kolorku.

Na niebie chciałbym umieścić jakieś fajne chmurki - jeszce sie nad tym zastanawiam - nad ogólna kolorystyka też - bo ta tutaj na razie to nie zabardzo :/

Na pewno będę chciał wyróaznić górną postać utrzymujaca sztandar.

przetrwamy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znam ten bol ;) Co sie przejmujesz, powalczymy we wrzesniu ;) Fajnie, ze nie odrzuciles calkowicie mechow, moze jednak jeszcze z nimi powalczysz.

 

Co do tej pracy, to kolorki fajne, ale jesli chodzi o mnie, to nieco za duzo sie dzieje. Np. ta postac za sztandarem, odciaga niepotrzebnie uwage od glownej postaci. O tym ile tego tam jest na dole, to trudno w ogole pisac ;) Ale to moze jedynie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dobre słowa :)

no na razie jeszcze przez jakies 2 tygodnie bede musiał sie trochę powstrzymywać z dalszą pracką - egzaminy i to bardzo ważne :/ jeszcze mnie czekają :/

No i piórko mi znowu siada :/

Dlatego też na razie tylko taka mała podmalówka.

W najbliższym czasie wrzucę już bardziej sczegółową pracke z ustawionymi kolorami - bo na razie nadal panuje tutajk kolorystyczny chaos :/

 

przetrwamy3.jpg

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mały upload - jak widać zmieniłem juz źródło światła - głowne będzie pochodziło z pochodni - oprócz tego jeszcze prawdopodobnie dojdą 2 źródła (nad tym sie jeszcze zastanawiam - by praca nie wyszła za ciemna).

 

przetrwamy4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie !!:D. Wydaje mi się, (ale zaznaczam że mogę się mylić) gdyby podnieść pochodnię wyżej, powiększy to zakres oświetlenia, można też zrobić rozbłyski na niebie to też polepszy oświetlenie np.: "\\1\ http://www.jubi.buum.pl/i/maj2001/images/Piorun.jpg", "\\2\ http://byk.oa.uj.edu.pl/apodmain/apod/image/0408/kplightning_warner_big.jpg"

lub jakieś podświetlenie od spodu idące przez rozpadlinę skalną / erupcja wulkanu . . .

Ot taki motywik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre szkice. Ciekawie się zapowiada! Ciemna wersja do bani - za ciemna ;) a niebo odrzuca. Tym niemniej koncept "nocny" przy "małym" nakładzie pracy mógłby wyjść świetnie. Na razie prowadzi wersja jasna. Jak tam sesja, przeżyłeś, czy kampania wrześniowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi dzieki - udało sie wszystko zaliczyc bez problemów :D

A co do porad - chciałem zrobic wersje nocną by wąłsnie pobawic sie odbiciami światła z pochodni.

Niebo na pewno zmienię.

Jak dobrze pójdzie dzsiaj będzie upload - ale to jak dobrze pójdzie ;)

 

dzięki za komentarze

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie to kompozycja jest na tyle ciekawa i dynamiczna, ze nie wiem czy warto podsycac klimat półmrokiem. I tak bedzie dosc krytycznie, a nie uciekną nam wszystkie smaczki, kolory i detale, ktore swietnie sie prezentuja na szkicu linearnym. Ale co bedzie to bedzie, jak mawiaja wielcy prorocy. Czekam na obiecany update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności