Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Cyrk"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Noo ciekawe ciekawe :) -az sie zastanawiam- to bedzie pieknie wygladac - twarz clowna z grymasem, ktory raczej z clownem nie jest kojarzony :) strach w oczach bo chcial byc fajny i zapomnial linki asekuracyjnej przymocowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczeze ze niepowazna wersja bardzo fajna, caly koncept bardzo kwasny, fajnie moglby dzialac ten tlum na dole(moglbys sie postarac by wydawal sie ruchomy, musze poszukac stron o oszukiwaniu wzroku, jesli wiesz o co mi chodzi)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clown bardzo udany (a' propos butow dodalbym takie kulfony na dziobach :)), zas sam koncept skojarzyl mi sie z gra Psychonauts, a konkretnie koncowym poziomem :). Polecam jako inspiracje, szczegolnie jesli ma to byc zakrecone :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, kawal dobrej roboty, choc dla mnie troche wyglada jak kukielka, ze wzgledu na rozmiary ubran, a wlasciwie wielkosci plecionki do calego modelu, moze jest to efekt zamiezony nie wiem: ], pozatym bajer jestem pod wrazeniem, pieknie Ci wyszedl, taki cartoonowaty, podoba mi sie :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czuć za bardzo tego tragizmu postaći, jej ręce są za sztywne, ale myślę, że to kwestia wyrazu twarzy. Może jakieś zmarszczki wokół ust ?

 

Mimo to postać bardzo sympatyczna sama w sobie :) Clown jest taki jaki powinien być !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by dodać przelatujący (z mblurem ) drążek którego on nie zdążył złapać ? p.s. fajny ten clown

edit - właśnie ! - nogi powinien mieć wyżej tak żeby mu było widać podeszwy - będzie wtedy większe wrażenie spadania w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, bo nie wiadomo czy on spada, czy leci, czy podskakuje, jestem róniez za smutną minką albo niech oczy będą przerażone a na ustach niech maluje się sztuczny i wymuszony usmiech..wtedy to dopiero będzie komicznie...aha, i jeszcze pomysł z widoczna liną której nie zdazył złapać był baaardzo dobry..a na dole, na widowni - zadowolone dziecie poklaskujące i bawiące się na całego......trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności