Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Dawid i Goliat"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pierwszy raz w bitwie, mam nadzieje, ze dotrwam.

Mialem sen... piekny sen, a w tym snie:

Pustynia. Prawie bezchmurne niebo. 40 st. celcjusza. Widac ruchy nagrzanego powietrza. Na pierwszym planie maly samochod, ktory podaza, przed wielkim, ogromnym, troche futurystycznym czolgiem.

 

Chcialbym dobrze oddac ogrom, a przez to i roznice w wielkosci, dwoch maszyn. Jedna mala, zwinna, a druga olbrzymia, powolna, ale z respektem :D Myslalem rowniez nad pora dnia, czy noc, swiatlo ksiezyca, nie doda troche tajemniczosci, jednak uznalem to za malo wazne, na tym poziomie pracy.

 

Daje odrazu pierwszy render czterech, czterolufowych dzialek ;]

 

Bede wdzieczny za wszystkie komentarze, sugestie i oceny :)

pozdrawiam

 

btw01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie, nie poddalem sie tylko wyjechalem i dopiero dzis wrocilem :) Sprobuje troche przyspieszyc, tylko sporo czasu zajmuja mi texturki. Ogolne modele mam juz zrobione, blizej weekendu cos powinienem dac. Dzieki za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mialobyc blizej weekend, jest niedziela, ale zawsze weekend :P

Wrocilem do mojego modelu, troche dorobilem i niestety zauwazylem, ze ciagnac go w tym stylu, nie osiagne tego co chce. Postanowilem, ze troche zmienie zalozenia, jesli o niego chodzi. Dzialka ida w odstawke, a narazie modeluje wiezyczke. Bede do niej dorabial jeszcze detale (srubki i takie tam ;]). Ciagle mam w glowie, pedzacy przez piaski pustyni czolg, gdzies to widzialem, ale nie moge sobie przypomniec. Ide sie zastanawiac nad bryla pojazdu :) Czekam na komentarze.

pozdro

 

end02.jpg

 

end03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności