Skocz do zawartości

Moment krytyczny: Snajper 1944


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Postanowiłem spróbować swoich sił w bitwie. Wybrałem temat moment krytyczny. Scena będzie się działa w czasie IIWŚ. Niemiecki snajper właśnie wystrzelił pocisk w kierunku uciekającego amerykańskiego żołnierza, który ma tylko parę metrów do bezpiecznej kryjówki za workami z piaskiem, gdzie uwagę snajpera próbuje odciągnąć kolega z oddziału. Daje taki mały koncept zrobiony szybko w maxie. Mam nadzieje, że uda mi sie oddać klimat zniszczonego miasta. Życzę powodzenia wszystkim startującym w bitwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciekawy jestem jak ci cie uda w jednej klatce ujac caly ten dynamizm :) W sumie troche mi sie nie trzyma pomysl ze snajperem. Bo skoro snajper, to chyba ukryty, a skoro ukryty, to nie mozna odciagnac jego uwagi :) Moze lepiej jakbys zrobil zwyklego zolnierza? To taka moja skromna propozycja :]

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, tez zolnierz wygląda na beztroskiego - idzie sobie spokojnie, na srodku ulicy, jakby zadnej wojny nie było... to musisz poprawic

po drugie: kryjówka za workiem z piaskiem. jak oni sie tam schowają, to juz nie mają jak uciec (chyba ze otoczenie zrobisz inne). nie będe przeciez lezesz tam, poki nie przyjdzie wsparcie, albo noc zapadnie...

co do klimatu to będzie coś w stylu deszczowej "alei snajperów" z MOHAA (wzorowanej zresztą na prawie identycznej lokacji z Ryana) czy planujesz cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie sugestie. Snajper musi byc bo od niego sie zaczął pomysł:)

mkk3a -> To narazie wstępny zarys, dużo sie zmieni do końcowej sceny. Co do ich ucieczki to wystarczy przesunąć budynek żeby worki były równo z tylną ścianą i po sprawie. O deszczu wogóle nie myslałem ale to dobry pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobi_k -> kocept ciekawy, jak jesteś w tej fazie to proponuję ją definitywnie skończyć. Moja propozycja to przybliżyć kamerę bardziej do postaci, żeby było widać, że jest bardzo blisko podczas gdy cel jest daleko; aby pozycja kamery to podkreślała.

Witam w Bitwie, życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności