Skocz do zawartości

Maszyny bojowe:Stormer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To moja pierwsza bitwa 3D i być może na moim poziomie doświadczenia może okazać się samobójstwem ale nie mam nic do stracenia a wiele do zyskania- w pierwszej kolejności troche doświadczenia :D

Poniżej zamieszczam concept maszynki kroczącaj z takim działkiem który powstał chyba 2 tygodnie temu na lekcji religii i świetnie pasuje do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

te nogi chyba powinny być bardziej pionowo - a juz na pewno nie tak ułożone, że "tułów" jest tuż nad ziemią.

co do konceptu, to trochę mało szczegółowy. jak dasz jakiś model, to bedzie mozna powiedziec coś więcej.

jaką planujesz scenerie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za ciepłe słowa.Odnośnie scenerji chce umieścic go na polu bitwy...wiadomo kamienie, głazy...może jakas kałuza krwi, w czasie wystrzału czyli chce nie co rozmazać obraz...ma to robic wrazenie jagby ziemia zadżała:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wszyscy umieszczają juz WIP'y swoich prac...więc ja też postanowiłem pokazać że "coś" robie. A mianowicie pracuje nad scenerią dla mojego robocika ( nad którym też oczywiście siedze), a dokładnie jakieś gruzy, ruiny...jak to na wojnie :]. Oczywiście to nie jest jeszcze ostateczna wersja tych domków itd. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...nie pasują mi troche te poprzewracane budynki, wątpie czy przednia ściana by wytrzymała gdyby sie druga strona zawaliła. wydaje mi sie że powienien być połamany mur połączony powyginanymi prętami.

życzę powodzenia w bitwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dokonałem kilku kolejnych zmian, ale wciąż jeszcze planuje dodanie kilku nowych obiektów ( rys. 2) i wiele rzeszy zmienić, dodać więcej " gruzu". Być może scena będzie renderowana Vray'em więc może do stworzenia gruzu wykożystam DisplacementMod

Wszelkie uwagi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować, że wyjezdzam na jakiś czas (8-P) i niestety nie bende mógł kontynułować pracy, ale oczywiście jak tylko wróce od razu wezmę sie do pracy i skończę modelować Maszynke i zaczne teksturować scenę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Dawno mnie tu nie było ale nie myslcie, że zrezygnowałem :D Czas na małą aktualizacje. Daje wam do "obczajenia" nieco przerobioną moją prackę. Cały czas dodaje i zmieniam co nieco raz pracuje nad moją maszynką bojową dla tego w najbliższym czasie powinno być więcej takich aktualizacji.

 

P.S. Jestem otwarty na wszelkie porady oraz słowa uznania i ewentualnego zażenowania :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny...taki malutki Update :P Mam tutaj taki mały skreen z max'a jak wygląda scenka pod postacią siateczek. Nie renderowałem tego jedynie zrobiłem skreena ale troszke sie śpiesze :] Jutro postaram się pokazać wam jak wygląda moja maszynka:]

P.S. wybaczcie mi tą tragiczną jakość zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności