Skocz do zawartości

Maszyny Bojowe: "czlowiek z drutem na glowie"


Rekomendowane odpowiedzi

pole bitwy , martwe caiala leza na ziemi, a nad nimi stoi postac, mech cyborg trudno powiedziec, wszystko w klimacie mrocznego fallout/cyber punk/terminator:] szkice mam nadzieje pojawia sie w przyszlym tygodniu,

 

attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1

___________________sketches___________________

szkice2web2qf.th.jpgszkice1web2pf.th.jpg

______________________________________________

 

_________________main concept_________________

concept0fd.th.jpg

______________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

f15ws.jpg

(nie wiem czy zrezygnowac ze szpikulcy na mieczu)

ArTooRo- co do kadru to nie moge sie zmusic zeby szkice poskanowac, ale w koncu to zrobie...

 

bedzie to koles w kulistej osłonce z plazmy podpiety wraz z innymi poprzez kable do latajacego statku, przemiezajacy pole bitwy i niszczacy bezradnych przeciwników swoimi mieczami...do chwili az przeciwnicy odkryją jego piete achillesa a mianowice kabel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie cycuszki troszkę do porawy ale poza tym to piekna robota ! czy ten wentylatorek na tchawicy to część kombinezonu ? jeżeli tak to troszkę zbyt przylegający jest chyba do ciała i dusiłby się (przynajmniej mnie bo to przeszkadzało:). Mam też takie spostrzeżenie - czy nie uważasz że ktoś kto dysponuje technologią pozwalającą na generowanie kulistej osłony plazmowej bawiłby się w jakieś kable ? kabel to przeżytek :) ogólnie jest cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ten koleś będzie wisiał w tej kuli ponad ziemią to kształt tych ostrz jest chyba troszkę nieporęczny - jakby trafił nim kogoś to ten ktoś nabiłby się jak na rożno i nie zszedłby tak łatwo bo na ostrzu są ząbki a taki wiszący na ostrzu zawodnik przeszkadzałby trochę chyba w dalszym władaniu mieczem ? to raczej powinny być jakieś szpikulce (ale się czepiam ;) Co do mojego udziału w bitwie to w tej edycji nie wezmę udziału bo wyjeżdzam na urlop i zostałoby mi niewiele czasu na zrobienie czegoś konkretnego dlatego nie chcę się angażować - poza tym robimy z asblaze animację która jest na razie tzw "oczkiem w głowie" . Powodzenia w boju - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Tadek nieźle się zapowiada, jesteś moim faworytem, sądzę że będziesz miał duże szanse wygrać kolejny raz bitwę, więc pracuj i nie zawiedź mnie!!!!!

 

jedna uwaga zrób mu ciekawe mechowate nogi

pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej :) (bo cóż więcej powiedzieć)

Ja tylko bym chciał wiedzieć na czym Ty się wzorujesz??

W przeciwieństwie do moich, Twoje części zdają się mieć każda sprecyzowane zastosowanie - ja się zawsze głowię co tu wymyśleć ciekawego do postaci, by fajnie wyglądała, ale na designie zwykle się kończy, a u Ciebie jest tak, że jak patrzysz to wiesz, że te części powinny być usytuowane tak a nie inaczej.

Świetna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

actimel-dzieki za komentarze... :]

ArTooRo-staralem sie to wszystko zaprojektowac tak zaby dzialalo, wszystko ma okreslone polozenie to fakt, prawie glowe sobie nad tym nie spalilem... :]

wzoruje sie absolutnie na niczym, jakos tak samo przychodzi,

ps, ten mechanizm wybralem dlatego ze jest najprostszy ktory udalo mi sie wymyslec reszta wystawala po 2m we wszystkie strony :]

Falcrum- pokaze potem jaka mam siatke , jedna wielka kupa losowo powiazanych verexuf :D

 

pozdro.

lj6ar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie az tak wolno jak Ci sie wydaje, wazne ze do przodu :)

poprostu szybciej sie robi jak sie pierw zrobie ogolny model a dopiero pozniej detajling ale jak kto woli :)

 

 

---------------

edit :

 

fajna miniatruka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pomysł przedni ;) aż się tego samego w wątku spodziewałem. Można powiedzieć, że się nie zawiodłem, mimo, że nie zobaczyłem bajecznych piersi przykrytych złoty.... ups ;) to sa fajne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

no nieźle, nieźle , już wiem że pierwszego miejsca nie zdobędę, ale może w pierwszej dziesiątce się znajde :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności