Skocz do zawartości

Moment krytyczny - "Zakładnik"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Postanowiłem się także dołączyć do bitwy . Render będzie przedstawaił psychopate ( szalonego , więźnia , terrorysty - kogos w tym stylu ) ktory będze przystawiał spluwe do głowy jakiemuś glinie ( albo cywilowi - to tez nieustalone :P ) . A pare metrów przed nim stoji paru komandosów ktorzy najchętniej by go podziurawili , ale szkoda im ( tytułowego ) zakładnika . Postaram się zrobić jakąś fajną pracke - teraz mam wakacje, to kupe czasu . Koncept zamieszcze dopiero jutro koło połódnia . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Bad Moon

W lewej dłoni widze Guna, a w prawej dał bym mu nuż czy coś,, bo wiesz trzymanie zakładnika gołą dłonią za gradło jakoś nie przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem robić terroryste ... narazie tylko klate ...staram się oszczędzać w poly bo będą jeszcze dwaj inni ( zakładnik i Anty-terro ) ... poza tym klata i tak będzie zakryta zakładnikiem ... ale ja zawsze robie wszystko... za pare dni myśle że skończe robić całe ciało ... niemówie nic o główce bo szukam printów , a te które znalazłem do tej pory są sprzeczne z moimi wyobrażeniami . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem. To są moje początki jeśli chodzi o elementy organiczne, i jeszcze musze nad nimi dduuzzoo popracować . To jest moja 1 postać jaką robie. Licze na wasze rady i uwagi - to moze cos z tego wyjdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już poprzednia wersja była chyba leprza... sorry, ale to nie jest dobre. ręce są przy dłoniach zbyt żylaste ( 1 ), między piersiami jest szpara, której nie powinno byc ( 2 ), i mięśnie brzucha jakieś wąskie ( 3 ) - pierwsze mogłeś zostawić i tylko uwypuklić. jak to poprawisz to będzie ładnie, pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności