Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Genetyczni niewolnicy"


Rekomendowane odpowiedzi

Założenia:

1.Postać:

Genetycznie zmodyfikowana istota nieznanego pochodzenia.Wyposazona w spora ilość oczu(na kaltce piersiowej, na prawym ramieniu oraz na antenach z tyłu).Pokryta grubym pancerzem płytowym ,miejscami elastyczna powłoką. Ta zygzagowata linia idaca od krocza do głowy to otwór gębowy(BIG ŁYK :) ).Poza tym posiada zamiast prawej łay działo(niech będzie ,ze palzmowe) i z tyłu ,po lewej stronie zbiornik substancji aktywnej.

2.Tło:

Najprawdopodobniej ruiny wierzowców lub fabryk. Druga opcja to pustynia.Do przemyslenia...

3.Kompozycja:

a)Ujęcie z przodu ,kamera blisko podłoza. W tle wierzowce czy cóś:)

b)widok z boku, tak by było widac zarówno działo jak i zbiornik na plecach.

 

Podpowiedzciem i proszę ,które ujęcie bedzie lepsze albo jeżeli macie lepszy pomysł to dajce znać.Z góry dziękuję:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zrobiłem ogólny zarys postaci ,wyszła mi szczuplejsza... Czy zostawić taką jak na obrazku ponizej czy upodobnic do szkicu? Jak sądzicie?

***

Niech to szlag trafi! Akurat ,tuż przed zapisem powisił mi sie porgram! Grr...

Musiałem zaczynać od połowy...nauczka!Zapisywac co 2 minuty albo częściej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :) Każdy program jest na tyle dobry ile osoba go obsługująca, więc to chyba bez znaczenia czy ktoś robi w Maxie czy w ZBrushu czy w Amapi (no dobra z Amapi to z lekka przesadziłem ;) )

Życzę więc powodzenia! pokaż prawdziwą szkołę ZBrusha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej nie przejmuj sie mną ,bo i tak nie mam szans(za krótko siedzę w tym interesie...)Ja tak tylko "4fun" :)

Sylwetka nadal żabowata ,jeszcze popracuję nad tym.[to wszytko przez książke "Ludzie jak bogowie" sniegowa, zamiast modelować, czytam i oczywiscie gorąco polecam!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal bez materiału i szczególnego oświetlenia.Troszkę podłubałem,ramiona i klatka piersiowa mają już więcej detali.Myślałem ,że krócej mi sie z tym zejdzie...to przez to ,ze wcześniej wymodleowałem jedynie pare głów.Model ma obecnie około 500.000 polygonów.Nadal jest kulkowaty i chropowaty.To drugie poprawie dodając drugie tyle poligonów (na athlonie xp 1800+ ,radku 9800xt i 1gb ramu[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności