Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Death Machine"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i się przyłanczam oto moje założenia :

"Deadth machine" będzie istotą z piekła rodem, demonem stworzonym przez nieuniknioną

przyszłość, mrocznym posłańcem, stworzonym tylko w jednym celu, eksterminacji ludzkości.

Jest to maszyna łącząca w sobie zmutowanego wirusa, części ludzkiego ciała i technologie podziemnej cywilizacji , pod ezgzo szkieletem. Maszyna będzie walczyć w mrocznym mieście lub już po walce, będzie doglądać swego dzieła. Kostucha przyniej to bajka :) Pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sir_Bols -> dzięki za szczerość :) wiem że to tak wygląda jakby nie było zaplanowane ale jest prawie każda jego część :) i to nie jest złom, no prawie ;) ale grunt że działa a oto nowe oblicze bardziej nowoczesne :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze wynika, że to będzie zlepek ostrzy. Jeśli dobrze to wykonasz to może być ciekawie. Patrze długo na głowe i nic nie moge rozeznać ;-) jakaś słoniowata ale źle nie wygląda. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale patrząc na szkic wiele musze sobie dowyobrażać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zapowiada sie calkiem niezle to "zmutowane, zabijajace wszystko co mu stanie na drodze cos" Podoba mi sie pomysl ze skladaniem wielu elementów w jeden,hm...organizm?;] Chcialoby sie juz zobaczyc jakies wstepne modele,eh. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Fajnie sie zapowiada, rozumiem ze to wczesna wersja jeszcze wiec na brak detali poki co nie ma co narzekac, podoba mi sie baardzo szkicowo zarysowana "twarz", niby niewyrazna a jakis taki zlowrogi wyraz ma. Mam tylko takie male watpliwosci co do miednicy postaci, jak na moj gust jest za malo "trojwymiarowa"...jak jeszcze teksturki dojda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie symetryczne nogi, lepiej zrob różnorodne jak reszte.

z prawej ręki nici, zmień.

lewa ręka przypomina zredukowaną kuszę, moim zdaniem lepiej jednak jakieś pazury.

ale podoba mi się, bardzo rzadko widać ten rodzaj modelingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

jak już wspominałem od razu skojarzyło mi się z biomechaniczną twórczością Gigera, mojego ulubionego artysty, więc ocena tego modelu w moim mniemaniu jest oczywista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no, fajnie zes ta postac "podziurawil". Jak na moj gust, moze nie wszystkie czesci powinienes "grawerowc" bo sie troszke robi balagan, no ale jezeli postac ma byc ze "smietnika" to w sumie czemu by nie,hm.... Mam nadzieje ze masz pomysl na tekstuki (szczegolnie jestem ciekaw w co "przyodziejesz" te grawerowane czesci?) czyzby metal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że bardzo ciekawie sobie poradziłeś z wymodelowaniem tego co było na szkicu. Dla mnie owy szkic był dosyć nieokreśloną abstrakcyjną formą i ową abstrakcyjność udało Ci się oddać w modelu. Popracuj jednak nad teksturami - te, które są strasznie zakrywają szczegóły w które włożyłeś tyle pracy - przemyśl je dobrze, a podniesiesz atrakcyjność modelu. Wydaje mi się, że używasz tekstur, które można by przypasować do jakiegokolwiek modelu - postaraj się robić tekstury pasujące każda do jednej konkretnej części - w tym tkwi magia teksturowania moim skromnym zdaniem :)

 

Pozdrawiam i życzę dalszej owocnej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Artooro co do tekstur, ale model fajny.

troche nie podoba mi się kula, jest troche zbyt regularna, wykrzyw jej jakiegoś kolca, innego powiększ, pomniejsz, myślę że będzie lepiej.

oświetlenie dokładnie od przodu często źle wpływa na efekt, wiem że to jeszcze nie jest końcowe oświetlenia, mówie tak dla dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z teksturkami to inna para kaloszy jest! Koniecznie zostaw te "strupki" na pancerzu (moim zdaniem). "Bebechy" prosza sie o zroznicowanie kolorystyczne, ale rozumiem ze to wczesna wersja...Zaczyna sie robic bardzo upiornie, i wlasnie o to chodzi. Zeby nie powtarzac Ania C i ArTooRo dobrze radza (szczegolnie swiatlo pozwoli ci "zarysowac" bryle obiektu), nie zaprzestawaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wyszedł bardzo fajnie- ma klimat, charakter i wszystko co model mieć powinien, za to materiały- moim zdaniem- wszystko popsuły. Zamazały wszystkie kształty dokumentnie, nic niczego nie podkreśla ani nie wybija. Może to moje prywatne skrzywienie ale na Twoim miejscu zacząłbym materiały od nowa bo model jest tego wart- i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dość długiej przerwie :)

ArTooRo dzięki za podpowiedź prosze o ocene nowej wersji :)

Ania C kulka poprawiona

kliment woroszyłow dzięki i mam nadzieje że Cię nie zawiode

jmtm00 światło będzie zupełnie inne w nocy a teksturki są nowe

LHT dzięki za komentarz :) juz poprawiam

RK masz racje jak inni pracuje nad tym właśnie

pomiot jak wyżej :)

Cruzh3r te "dredy" będą bardzo gęste i będą siały postrach jeszcze zobacczysz ;)

 

Dziekuje wszystkim za komentarze i zapraszam do oceny moich nowych wypocin :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jego mięska mógłbyś domalować jakieś elementy białej tkanki by wyglądały jak prawdziwe mięcho, jakieś ścięgna itp... rzuc okiem na jakiegoś obranego ze skóry ludzika z książki anatomicznej a będziesz wiedział o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe wygląda jakby uciekł ze średniowiecznej zbrojowni. Rzeczwiście, pasowało by jeszcze dopracować "mięsne" części modelu, jakieś zwisające flaki by się przydały. Na rogach/kolcach brak płynności bryły ale pewnie to poprawisz. Nie rozumiem prawej ręki, ja widze w tym miejscu wielki koso-hak do urywania błów;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje z tymi flaczkami dorobie je a tymczasem scenka w całej okazałości sorki ze tak pozno ale mnie nie było słonce mnie wezwało :) oto on i mam nadzieje ze nie za ciemny ;) komentarze mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności