Skocz do zawartości

W końcu coś skończyłem


woldi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Praca jest swietna, sledzilem Wipa. Co w takim razie jest zle? Ano to ze jak sie na nia patrzy to wlasciwie nie wiadomo gdzie zawiesic wzrok. Wystarczy jakas rozwalona skrzynia o cieplym kolorze blisko srodka kadru. Powinno rozwiazac problem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...to twoja klatka schodowa ??:):):)

Dobra teraz na serio. Pracka dopracowana, ale jeszcze czegoś mi brakuje (czego ??...sprawdź jak to jest rzeczywiście na tych schodach [lol2][lol2][lol2]). Dodaj jeszcze coś (np. stare puszki po piwie :) )... albo zmień ( np. te butelki...jest ich tam za dużo !! Możesz parę pousuwać, albo chociaż pozmieniać kolory)

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie mogę podpowiedzieć, że użycie koloru mogłoby być ciut lepsze. Bo w sumie pracka jest czarno-baiła z akcentami zielonych putelek i grafitti na pierwszym planie... może nie do końca szczęśliwie to wypadło :)

Ale pradcka jest poza tym git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

 

Na początek oświetlenie. Abyś dobrze je widział wywal wszystkie tekstury.

 

Teraz jeśli nie chcesz się bawić photonami to myśl jakby się światło odbijało od ścian i ustawiaj kolejne spoty. Metoda prób i błędów. Pobaw się też ich kolorkami.

 

Teraz to tak kaszowato. Szaro wszędzie, ani światła ani cieni... To na początek. Potem porobimy tekstury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności