Skocz do zawartości

maszyny bojowe: "Ghetto"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zawsze interesowalo mnie sf - szczegolnie japonska manga, Gozilla i te klimaty, biorac udzial chialbym troche potrenowac ilustracje. Pierwsza moja bitwa wiec sprobuje swoich sil.

 

Opis :

Wojna futurystyczne miasto zgniecone przez walki - pojedynki Wielkich maszyn, ludność w strachu pochowana jak szczury w zakamarkach, a na poliu bitwy dwa olbrzymy .....1 zwyciezca i 1 przegrany ....

 

Co do wyobrazen sceny mam kilka pomyslow ktore chcialbym w szkicach przelac na papier i zobaczyc ktory bedzie wlasciwy ;)

Gruzy, złom, porozwalane pojazdy .... i takie tam .. moze bedzie jakis wycinek z walki .. jakis decydujacy moment ktory bedzie przedstawial final

edit :

 

link do 2 propozycji Maszyny bojowe "Getto"

mb1.jpg

 

 

hmm zobaczy sie dzis wezme olowek i poszkicuje cos

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiesz recznie mi sprawniej idzie, jakos na papierze lubie robic projekty ;) heh wiesz manga ma swoj specyficzny rodzaj kreski kolorowania .. moze mi sie uda w tym klimacie zrobic ilustracje ;)

 

w sumie zastanawialem sie nad tym i hehe ta scena moze sie kwalifikowac rowniez do momentu krytycznego hehee

 

mam jeszcze jedna koncepcje .. w ogole w inna strone ..

Maszyna bojowa: brooklin getta i w samym srodku ( wojny gangow) jedynie sluszna maszyna Hummer ;) uzbrojony w wersji ulicznej przedzierający sie przez zgliszcza i palace sie wraki samochodow, z kolesiami pukajacymi z gnatow w pobliskie zabudowania .. hehe ( lubie samochody dobrze mi sie je rysuje ;) takze zobacze co bedzie mi blizsze maga czy gangi i street art :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn na razi eto byl 1 koncept .. hehe mam juz szkic .. troche z boku .. zeskannuje i zaraz wrzuce ;) ten rysunek raczej nie oodaje tego co chce zrobic ;)

poza tym h2 (na 23 " felgach ze spienrami )- z boku prezentuje sie o niebo lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie .. jestem dostepny ;) wrzuce jutro kilka skanow zaczne powoli dzialac bo w koncu wakacje i przed kompem czlowiek nie siedz dzien i noc trzba nad woda odpoczac i sil witalnych nabrac :)

 

 

edit

mang 1

jakas akcja kobieta cyborg dostaje strzala w plecy .. GAME OVER .. ;)

mang 2

cos w stylu mangi chce zrobic. maszyne bojowa, male pozowanko przy blokach po walce .. z boku pilot mecha ;) z tylu palace sie szczatki mechow gruzy zgliszcza .. etc na razie mech potem bede myslal nad otoczeniem

 

sw ( street wars )

jakis hummer kadr z boku bedize ladnie wypucowany lakierek swiecacy felgi chrom ze spinerami .. gang z klamkami walacy do swoich wrogow ;)

tlo slumsy, jakies okradzione samochody brod, duzo smieci ..

 

dzs jeszcze konturowke zrobie ... od razu mowie w rysowaniu postaci nie jestem mistrzem.. ;) z gory dzieki wszystkim za uwagi i podpowiedzi

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczałem cos dzialac hehe i zmienlem temat Getto :) na razie robie jeden .. moze jak mi sie uda zrobie druga grafike ...

 

Getto

wstepnie zrobilem furacza .. jeszcze musze dopracoweac elementy lakieru chromowanych felg ale na razie zaczekam z tym do czasu kiedy bede mial otoczenie ;)

 

autko juz prawie gotowe jeszcze kierownika i kolesi z klamkami musze zrobic . ..

fura prawie gotowa ;) teraz getto musze stworzyc mam juz w glowie co ma byc ale jeszcze jakies zdjecia z takich miejsc musze ogladnac zeby jakos moc sie na czyms wzorowac

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h2 - escalade... hummery h2 maja troche inny przod nawe mialem okazje organoleptycznie przekonac sie jak sie w nim siedzi etc ... fajny ale escalade mi sie bardziej podoba ;)

DSC03994.jpg

takie cos .. :) ztuningowany luxuxowy h2 - escalade :)

 

normal_IKSTEPHAN%7E874.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, spoznione powitania w bitwie:) Nie jest zle jak na pierwszy raz, wiedac, ze czujesz dobrze perspektywe i da sie wyczuc zarowno moment krytyczny jak i maszyne bojowa:) Kolorowania i cieniowania sie nauczysz w przeciagu paru dni. I da sie wyczuc atmosfere, a taki murzyn z bronxu jak np. ja cos o tym wie.

 

No i tez jestem mac userem:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dlugiej przerwie biore sie do roboty . Nierstety praca mi przeszkadza .. jestem wykonczony i nie mam kiedy knczyc ;)

mam nadzieje ze z dnia na dzien beda widoczne efekty ;)

pojawily sie juz byudynki bez obrysowki ... pojawiaja sie czarne charaktery ;) i pole bity sie zaczyna zapelniac

z dzis update jutro wrzuce juz z kilkoma osobami wiecej pracke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności