Skocz do zawartości

moment krytyczny: "na trzy..."


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ja tu widze lekko zapijaczonego mężczyznę, który chce skończyć swój żywot używając do tego klamki, tudzież pistoletu ;). Nawet fajnie moze to wyjść, powiem, że może to wstępny obrazek ale czuć klimat, kamera szczególnie mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc najpierw myślałem że to będzie alkocholik na głodzie gapiący się w szklankę- zarośnięta morda, przekrwione oczy, kufajka. Potem zauważyłem pistolet i trochę mnie rozczarował. Niezależnie od wszystkiego- zarąbisty kadr. Kciuki w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie rendery są z Vray'a. Prawdopodobnie tak już zostanie. A to taki tam update... Powoli pojawiają się kolory i konkretniejsze oświetlenie. Prawdopodobnie zwalcze ten refleks na stole, bo przestał mi się podobać.

 

PS: to nie jest świetlowka, tylko uchylone drzwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym światło ustawiła dopiero jak modeling jest gotowy. bo możliwe że na przykład z takim ustawieniem światła nos by wyglądał dziwnie, a teraz jeszcze tego nie zobaczysz.

ale scena zapowiada się klimatyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o generalne rozplanowanie oświetlenia - na pewno będą poprawki, dziwne nosy, itd ;)

scena zapowiada się klimatyczna

ciesze sie, ze juz to w jakiś sposob czuć;)

 

a tymczasem mały update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam tylko jedno male pytanko.Jak zrobić efekt blur ale tylko dla poszczególnej części tzn. tak jak jest na renderze powyrzej czyli tło jest zamazane?? Wiem ze to nie odnosnie pracy ale szukalem wszedzie w tutorialach i nie znalazlem.Za pomoc dziekuje.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo Twoja scenka zaczyna wyglądać bardzo dramatycznie - super - podoba mi się to światło, daje klimat.

Co do modelu głowy to nie wiem czy te bruzdy na policzkach (pod oczami) nie są zbyt mocne ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samobójstwa Coltem - to już chyba teraz z mody wyszły. :|, ale zabawa w rosyjską ruletkę dalej jest "trendy".

Swoją drogą ciekawiej by ta sytuacja wyglądała gdyby kolo trzymał gnata przy skroni, a flaszkie w dłoni. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka refleksja mnie naszła: czy mozna być takim wystraszonym w momencie strzelania sobie w łeb? bo gość wyglada na przerażonego jakby to ktoś inny do niego mierzył a nie on sam :) zanaczy wiecej wk...enia, zmarszczonych brwi i przymruzonych oczu chyba...? ale to moje subiektyne zdanie.

 

poza tym miodzio, kadr powala

kłaniam się i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co przedtawiłeś wygląda jakby gość wrócił do domu, patrzy w dół, a na podłodze trup. Tak nie ma być. Gość powinien byc przestraszony, ale milczący. oczy zmrużone, a nawet zaciśniete, usta powinny wyrażać zdezorientowanie, ból i strach. pozdrawiam. aha i to wszystko co napisałem tyczy się tego jakby sobie przykładał spluwę do głowy, bo tak by lepiej wyglądało niż jak do ust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to chyba zostawie, SSS mi nie wychodzi, bedzie trzeba podmalować :P

 

byłbym zapomnial - scenka sie przesiada na MR, Vray wymiękł przy shaderze skóry. Ehh, pora spać, zaraz jasno sie zrobi...

 

 

czesc, ja też męczę shadera skóry do Vraya - pewnie znasz to ? - Vray SSS - ale na wszelki wypadek daję Ci link. Powodzenia

edit - brwi bym rzeczywiście mu trochę zmarszczył w grymasie wściekłości - wiesz to w końcu desperacka decyzja ... no i uszy chyba troszkę za bardzo przylegają do głowy , u góry powinny troszkę bardziej odstawać - poza tym lepiej będzie widać sss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

oswietlenie daje rade! Co do szczegolow to daniels nie powinien byc w prostokatnej butelce? Moze pomocna w tej pracy okazalaby sie pierwsza scena z fight clubu? tam kolo ladnie lyka lufe :) i pokazane jest to bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ten wyraz twarzy nie podoba. :/

Skoro sam sobie strzela kulke w leb, to raczej powinien byc zdeterminowany, a nie tak panicznie przstraszony.

Jego twarz powinna raczej wyrazac smutek, byc moze zlosc. Usta napewno powinne byc zamkniete (kurczowo zamkniete).

W lowcy jeleni byly takie sceny z rosyjska ruletka.

Warto byloby sobie ten film przypomniec. :)

 

PS: Faktycznie blyszczy sie miejscami. :|

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA -> Oj widać, że nie czytasz wszystkich postów... Nie ładnie! :P Mietek ma otwarte usta, bo będzie trzymał w nich lufę rewolweru :)

 

kozioo -> Tak poza tym, to uważam, że jednak coś Mietek powinien zamknąć... Oczy! Nie wiem jak Ty, ale ja bym nie chciał patrzeć na własną egzekucję...

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreska - dzięki za przypomnienie tego filmu. To może pomóc. A daniels występuje takze w okrągłej butelce - sam... widziałem ;) Przynajmniej tak mi sie wydaje :D

 

MalwiX - jakieś zmarszczki są, nad bumpmapą może jeszcze popracuje. Błyszczec się będzie jeszcze bardziej - Mieczysław jest zlany zimnym potem;)

 

dareg - możliwe, musze poćwiczyć przed lustrem:>

 

RA - Łowcy Jeleni jeszcze nie miałem okazji oglądać, ale postaram sie go dorwać.

 

Chris - dzieki, ze Ty czytasz wszystkie posty ;)

 

teraz kwestia najważniejsza - OCZY

Obejrzałem sobie ostatnie kilka minut fight clubu (nie mialem czasu po raz kolejny całego oglądać) i w scenie, w której bohater popełnia samobójstwo pada zdanie /mniej wiecej/ "see? my eyes are open". I duże baam. Chyba utkwiło mi to w pamięci, bo niemal dokladnie taki efekt chce uzyskac. Na razie zostawie oczy otwarte, jesli dalej się nie będzie podobało to je zamkne. Albo zmienie tytuł wątku:>

 

i obrazek

miec.jpg

Zostały mi do dodania większe krople i strużki potu (chyba wymodeluje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hmmm.. co do danielsa to nie watpie ze i w okraglej moze byc. No ale czy ta o przekroju kwadratu nie jest bardziej charakterystyczna i ciekawsza :D ? a co do twarzy to wydaje mi sie ze za bardzo ma powieki otwarte. chyba tak na maksa powinny znalezsc sie na granicy siatkowki. zaloncze obrazek z fightg clubu coby dokladniej pokazac o co mi chodzi. mam nadzieje ze nie bedzie Ci to przeszkadzalo jak wkleje pica do Twojego temat (jakby co toszybko usune :) . sorry za jakosc ale fotki z tv szczelilem coby szybciej bylo.

 

face9ex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności