Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Kaput"


Rekomendowane odpowiedzi

No tak,

Taki jest koncept. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. W każdym razie, załóżenie jest takie aby pokazać moment w którym kończy sie sławetna kariera znakomitego pilota. A kończy ja durna, prymitywna kula wystrzelona z ziemi przez karabin maszynowy typu Lewis przeciwko obiektowi w odległości ok. 750m lecącego z prędkościa 160km/h.

Sam "Baron" powiedział tylko jedno przed niechybną śmiercią, cyt.: "Kaput".

Tak właśnie będzie sie praca nazywać.

 

Oto pierwsze renderki:

http://img89.echo.cx/img89/7803/wiptriplane0we.jpg

http://img61.echo.cx/img61/2950/wiptriplane15wb.jpg

 

Proszę komentować.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Update!

 

Zaczyna to wyglądać na samolocik, ja?

Problem z tym że mam do czynienia wyłącznie z replikami, gdzie każda różni się od siebie :confused: . Jak więc mam zrobić Red Barona? Nijak, zbuduję moją artystyczna wersję tej legendy.:D

Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszczie ze coś ruszyłes.zastanawiam sie po co takie detale,obciązają tylko scenę

silnik "Le Rohne" pewnie bedzie pracował wiec nie ma potrzeby dodawać srubek zwłaszcza że idealny nie jest.Reszta bardzo mi sie podoba zwłaszcza modelowanie.Widać ze przykładasz sie .Pokaż go wiecej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Silnik chcę zrobić bardzo szczegółowy, Ot tak sobie (już ma >300K). Wystawię go jako osobny obiekt. Jest bajeczny. Nie robiłem nic ponieważ szukałem nowego mieszkania i przeprowadzam sie na przełomie Lipca i Sierpnia. Stres i udręka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tu poszedł na łatwiznę:) ten silnik tak nie wygląda i wbrew pozorom wcale łatwy do zrobienia nie jest .Normalnie to sie nie czepiam :)ale jesli chcesz byc taki dokładny to musze wytknąc błędy.Cylindry sa ok .natomiast korpus jest walcem i powinien byc troche wiekszy w stosunku do cylindrów. te miedizane rurki powinny być wygiete do boku.Pokaż go z przodu.

Z mojej wiedzy w fokkerach dr-1 montowano 2 rodzaje silników Le ronhe 80 i 110 lub jak kto woli "Oberursel UR-2" Wczesna wersja 60 miała korpus podobny do twojego ale

Baron na takim nie latał.i Tyle mojej historii:)pozdrawiam

ps. dodawaj rendery do watku (nie jako linki.)to ułatwia zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiać sie możesz. W końcu o to chodzi, nie?

JA próbowałem odwzorować to:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

clerget1.jpg

 

 

Zrobiłbym to dalej ale po MS Max powiedział że jestem skąpy (RAM) i mnie po chamsku opuścił. Jak sam zauważyłeś i tak go nie będzie widać.

Jak kupie sobie kolejne 1GB Ramu to zrobię go dokładniej. Teraz ma ok. 400K polygonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności