Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Nie uciekniesz za daleko"


Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim, Witam Szanownych Panstwa :P

 

Pierwszy raz biore czynny udzial w bitwie, choc juz nie raz sie przypatrywalem co tu sie wyrabia.

Temat, moment krytyczny postaram sie zilustrowac chyba malo ambitnie (pierwszy to pomysl jaki mi przyszedl do glowy): ludzik, goblin, czy to karzelek ucieka z podwedzonym kagankiem zlota. Nie ucieknie daleko, gdyz... dokladnie za cwierc sekundy cos go brutalnie pozbawi radosci. Co to bedzie - jeszcze nie wiem, jakas bestyja, kosciotrup, minotaur czy koczkodan.

Od razu wrzucam pierwszy zarys postaci z kagankiem. I zaraz maluje.

Mam nadzieje ze uda mi sie skonczyc prace i przede wszystkim, duzo sie od Was nauczyc.

No to piorko w dlon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mori .. jak chcesz żeby twoje pracki wyglądały tak ok jak cyt: avatar w pomniejszeniu ... odsuwaj łepetynke od monitora... zrób sobie troche prześwitu między oczami a obrazkiem ... albo go zmniejszaj... albo sam pokombinuj jeśli już przypadkiem tak nie robisz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru, thx za zyczenia, oby sie ziscily.

Jim mee, robie co moge :D majtam lbem jak na koncercie, procz fajnej zabawy nic wiecej to nie daje.

 

Na razie tyle jesli chodzi o ludka, troche juz mam go na razie dosc i coraz gorzej zaczyna wychodzic.

Zabieram sie teraz za to co go goni (nie sraczka). 1-wszy model... juz cos w paszczece nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie zaczyna wychodzić Ci oświetlenie. Jeżeli mógłbym coś poradzić - spróbuj już teraz dobrać tło, żeby potem jakieś kwiatki nie wyszły (bo oświetlenie na brązowym tle może wyglądać całkiem nieźle, a potem np.; zmienisz jego kolor na czarne i sie okaże, że postać jest za jasna i trzeba będzie poprawiać albo nawet od nowa robić, czego, of coz, nie życze wink.gif ).

 

GL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no o to chodzi, porady, o nie chodzi wlasnie!

Dzieki wielkie, strasznie uciekam od tla bo jeszcze nie mam bladego pojecia gdzie umiejscowic scene... jaskinia pewnie jakas, a raczej kawalek od niej. Fragment o zrobienia postaci od nowa jest przerabany, az sie napic musze, nie na moje nerwy :D, zdrowko!

Ps. A tak sobie myslalem, nie no kurde, nie bede tak juz dzisiaj zagladal, czy mi ktos cos napisze, przeciez to prawie ze zalosne... ale dupa, nie wyszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola, bardzo fajnie pokazales to "he he.." na jego twarzy, czy moze raczej "hrhrhr.."?:D apropo tego tla, czy moze raczej jego polaczenia z postacia: skontrastowalbym bardziej postac, a scislej miejsca nie oswietlone przez zloto zrobilbym ciemniejsze natomiast tlo mimo iz mrocznawe, to jednak jasniejsze od tych zacienionych miejsc na postaci, to by owa postac bardzo ladnie wyeksponowalo...chyba;)

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszło mi coś do głowy ... mogłbyś zrobić kolaż. Ale dlaczego: Po raz pierwszy i jako pierwszy mogłbyś ogkryć zagadkę co znajdowało się w walizce w PULP FICTION !! STARY !!! :D !!! Ten młody "to" zwędził ... a na drugi plan mógłbyś wrzucić Travolte i S.L.Jacksona ;) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futro, tak zrobimy, taki mam plan, zeby najpierw to wszystko jako tako narysowac, pozniej dopracowac sprawy zwiazane z oswietleniem, moze tlo bedzie troche piekielne, wtedy bede musial dolozyc czerwieni na ludku i zdecydowanie go sciemnic. Sprobuje zrobic tak jak mowisz, zobaczymy jak bedzie wygladalo, thx.

PS. O nie! Nie pokazuj! Rezyser by Ci pulpa dopiero zrobil jak bys zdradzil podstawowa tajemnice! :D !

 

Jim mee, jeszcze gdzies koniecznie trzeba by wsadzic portfel BAD MOTHERFUCKER :D, czad!... A jednak mnie ciekawi co Futro zrobil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, taki wstepny wstepniak calosci, bedzie lawospad, strumyk lawy, dzewka, jaskinia, kamienie etc. Moze troche za bardzo nasrane? Zobaczymy co sie bedzie dzialo pozniej. Troche mi ta lawa narobi problemow z kolorami, ale moze sie uda cos z tego zrobic, jakies drobne szczegoly podkreslic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak .... on troche nie widać zeby uciekał :) ,a zdawało by się że coś go goni z prawej , a tu z lewej go atakują .. w ogóle on biegnie w lewo. Teraz to.. lewa ręka jest ciut chyba z a małą do prawej .. bicepsi,przedramie.

P.S.

to myszka prawdą? podziwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj aj, rzeczywiscie troche chaosnie sie zrobilo...a gdyby tak ten czerwony osobnik byl bardziej eteryczny, taki cien wylaniajacy sie z nikad za plecami, bezszelestny jak nosferatu? wtedy beztroska glownego bohatera bylaby uzasadniona?:) powaznie rozwazam pomysl jaki podsunales mi odnosnie mojego statku^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj macie racje, pomysl porzucony, jest nowy :)

 

Jim mee, ludek taka ma sytuacje, ze nie wie ze go cos goni, on sobie spokojnie skacze w te i we w te (ja... tak to sie pisze??) jak Pepe Le Skunks, mysli ze go nikt nie zauwazyl... nie spodziewa sie nieuniknionego. Patrzy w jedna - to latajacy gosciu atakuje z drugiej. Ale rzeczywiscie cos nie tak, skoro tego nie widac, dzieki za zwrocenie uwagi.

Ps. A to juz przykre, niestety ale nie myszka, piorkiem maze, skoro wyglada jak myszka to lipa :D

 

Futro, no to sie dogadalismy :D. Pierwszy patent byl taki zeby to byl duch, stad ten niebieskawy kolor, potem wyszedl jakis temat demona czerwonego... a Twoj akcent - Nosferatu... to jest To! To idealnie podsuwa tlo - zamczysko na wzgorzu, pelnie ksiezyca...

Ps. Jak skorzystasz z zaglowca, i wygrasz bitwe to sobie fakt do cv wpisze, ok? :D

 

Do tego przyszlo mi do glowy potraktowanie tematu w granicach czarnego humoru. Pomyslalem zeby zalozyc ludkowi na leb chelm przyozdobiony liscmi, caly moze bedzie w krzakach maskujacych, tlo natomiast nie bedzie wykazywalo oznak zycia :), drzewa kompletnie suche i bez lisci... Biedny duren zle sobie to wszystko obmyslil... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A hah! Nie lamie sie, nie ma bata, gesty byly rzeczywiscie tak fiu bzdziu :D.

 

No to o tak to mniej wiecej sobie obmyslilem, cala kupa kup tu jeszcze, i cos chyba nie bardzo..., wampirek jakos do wymiany bo taki niegrozny i nie widac po nim zamiarow ( a nie ma dobrych ). Popracuje sobie dalej, moze cos z tego jeszcze wykielkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności