Skocz do zawartości

!!!PILNE!!! divX 5.2.1 a After Effect


jacor3003

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec wi(e)t(n)am

zrenderzylem sobie animke i prasowalem ja divX 5.2.1 potem chcialem cos z nia pomodzic w AE i mam "czorny" ekran. AE nie rozpoznaje kodeka i nie umie odczytac i rozkodowac i wogole ogolna klapa.

Wielka prosba o pomoc i to jak najszybsza bo animka renderzyla sie 36 godzinek a na jutro wieczor musze miec gotowca bo to zaliczenie do szkoly,

Ludzie wszelkie propozycje bardzo prosze pisac co uwazacie i nie przejmowac sie ze ktos juz cos napisal bo kazda wskazowka jest dobra i jak jedna nie zadziala to bede innych probowal wiec chce miec ich jak najwiecej zeby nie musiec pisac ze nie dziala i czekac az ktos cos jeszcze podpowie bo zwyczajnie nie mam na to czasu i petla namojej szyji coraz bardziej sie zaciska... :[

plisko moze wiecie jak do AE wrzucic ten kodek albo cosik w tym stylu zeby nie musiec tego jeszcze raz renderowac ...

 

peace

 

 

p.s. dodam ze na Virtual Dub'ie tez mam problem z odczytem i nie czyta tego pliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. Renderowałeś od razu do divx'a - błąd, nigdy sie tak nie robi, a na pewno nie w przypadku tak długich renderów - było kiedyś na forum

2. AE nie uznaje divx'a, xvid'a i paru innych kodeków - było kiedyś na forum

3. Jeżeli VDub nie potrafi otworzyć, to albo masz namieszane z kodekami w systemie, albo plik jest felerny, na początek proponuje reinstal divx'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności