Skocz do zawartości

[premiere] za ciemny avi


Lopss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Mam zrenderowane w maxie pliki i chcialem z nich zrobic avi. Problem jest w tym ze z jakimkolwiek kodekiem filmik wychodzi za ciemny. Bez kompresji jest tak jak nalezy. Jesli wiecie jak uzyskac taka asnosc jak na renderach to bardzo prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jest tak nieskompresowany plik jest ok ale nawet jest za duzy i musialem go podzielic na 3 czesci wszystko ma 9G (mam wolnego miejsca 30G a primiere wywala disk fuul) jesli uzywam jakiego kolwiek kodeka czy divixa, xcida, cinepak, microsoft video - wszystko sciemnia. u kumpla skompresowalo sie ladnie divixem i u niego jest ok jak animacje odtwarzam u mnie to jest ciemna tak jak bym zrobil u mnie na kompie, kodeki mamy te same wiec niewiem

 

ps, pytanko jest jeszcze dlaczego program wywala blad braku miejsca jak mam go az za duzo dochodzi do ok 5G i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ps, pytanko jest jeszcze dlaczego program wywala blad braku miejsca jak mam go az za duzo dochodzi do ok 5G i koniec

Ja tez mialem z tym problem :(, chodzi o to ze masz partycje FAT, a w nim ograniczenie pojemnosci pliku wynosi wlasnie ok 5Gb. Ja przerobilem partyncje na NTSF i wszystko bylo ok.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności