Skocz do zawartości

Maszyny bojowe:"Sin thrower"


Rekomendowane odpowiedzi

Hola;P Mam zamiar stworzyc scene przedstawiajaca w tle krajobraz z plonacym, rozbitym statkiem straconym przez dzialo znajdujace sie na pierwszym planie wraz z jego obslugantem obserwujacym efekt swojego strzalu/czyli wrak statku/ baa, nie wychodzi mi opisywanie wiec zalaczam wstepny szkic sytuacji;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzis podmalowalem dolna czesc. W tej rozdzielczosci i tak nic nie widac, ale w lewym dolnym rogu zaczalem juz powazniej zajmowac sie trawa. Podczas pracy coraz bardziej irytuje mnie pionowa "dziura". W celu zakrycia tego pseudonieba postanowilem nieco zmodyfikowac swoja koncepcje: statek nie bedzie przedstawiony po uderzeniu w ziemie lecz przed, plonacy i skierowany dziobem w dol (ten wariant znacznie podnosi polozenie statku w kompozycji i pozwala mi wypelnic dziure;) Mysle tez, ze doda to sporo dynamizmu calosci. W tym wypadku dodam tez druga postac obslugujaca dzialo.

 

PS. NIECH MI KTOS STATEK NARYSUJE!!;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem już w innym wątku, to jest miejsce gdzie bawią się prawdziwi artyści.

Niezła robota, co ja mówię bardzo dobra robota. Podoba mi się kompozycja-> góra i działo, a szczególnie to jak wymalowałeś światło na metalowej powierzchni działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności