Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Nieudany pościg"


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano wszystkim. To moja pierwsza Bitwa 3D. Narazie mam kilka pomysłów na sceny "Moment krytyczny" lub "Maszyny bojowe" obecnie pracuje nad tymi oto statkami kosmicznymi. Jak czegoś dokonam to dam info.

PS: Na maksie rysuje od kilkunastu mieśięcy, a dokładnie od lutego tego roku więc jeszcze się ucze tego debeściarskiego narzędzia :) Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ladny wstep jak na poczatek, : ], co do statku pracuj pracuj, narazie ogolne wrazenie 4/10, a moze byc wiecej....przynajmniej ja lubie detal: ], szczegolnie textury, musi byc bardziej skrojona na model, bo narazie wyglada na taka z podstawowych kulek maxa: ], mimo swego noworodczego weiku ladnie Ci to idzie,,pozdrawiam i zycze wygranej oczywiscie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że mnie długo na forum nie było ale praca i wakacje mnie zajęły na dłuższą chwile. Dokonałem updejtu pracy i zdecydowałem się na kategorie "Moment krytyczny". Plan jest taki że będzie to walka dwóch statków powietrznych (scena zakańczająca walkę) a gdzie to jeszcze nie jestem pewny myślę nad ruinami miasta lub nad wysuszonymi terenami planety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności