Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Punkt przełomu"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nowa bitwa, nowe nadzieje na to, ze moze sie wreszcie czegos naucze :). Wiec do rzeczy, moja praca ma przedstawiac starcie liderow walczacych stron, co jest punktem krytycznym i znaczacym dla przebiegu bitwy. Koncept nie jest jakos specjalnie oryginalny, ale mam nadzieje, ze sie jakos obroni. W sumie nie ma co sie rozpisywac, moze dodam tylko, ze glowna postac (po lewej) byla wzorowana na pracy Keva Walkera, ktora mi sie strasznie podoba i jezeli ktos uwaza, ze za bardzo uleglem jej wplywowi to piszcie. Wymysle cos innego.

Pozdrawiam i zycze wszystkim uczestnikom bitwy powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no coz modelowanie narazie mi sie znudzilo wiec przyszedl czas na mapowane tylko koncept jest czarno bialy a ja nie mam pojecia w jakiej kolorystyce ma byc ta postac narazie wymyslilem tylko to :> mam wiec nadzieje ze rozumiecie jak jestem zdesperowany... pomozcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że kolor bladorużowy niekoniecznie pasuje do wojownika.

ja bym dała jakieś coś niebieskoszaro-rybiołuskowatowego, ale oczywiście zależy od ogólnej kolorystyki sceny.

ładny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm musze to jeszcze przmyslec bo jak poweidziala Ania zalezy to rowniez od kompozycij calej sceny ale wielkie dzieki z propozycje. A to kolejny update z mapowianiem i texturowaniem oczywiscie to poczatek i nie ma tu jeszcze wielu zeczy jak bump czy krew ktora chyba dam zielona dla kontrastu. pozdrawieam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdodoba mi sie...Kolorystyka powiadasz? Ja ta postac widze beżowo-zielonkawa z jakimis pieprzykami, strupami i takimi paskudnymi ropniami na ciele no i maksymalnie ociekajaca hm, "pot" to chyba zle slowo....Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wakacje jak dla mnie sie skonczyly wiec zabieram sie do roboty. Narazie udalo mi sie zrobic glowny zarys jednej z postaci ale jeszcze zostalo wiele szczegolow :) Mam juz zrobione mapowanie ale mi sie nie podoba wiec jeszcze nad nim popracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności