Skocz do zawartości

Moment Krytyczny: I believe I can fly...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Postanowilem przylaczyc sie do bitwy. Bitwe ta traktuje jako dobra lekcje. Jest duzo czasu wiec nic i nikt mnie nie bedzie pospieszal. Ogolnie praca moja bedzie przedstawiac pioniera lotnictwa, ktory podobnie jak Ikar bedzie chcial wzbic sie ku przestworzom jednak po lekkim oderwaniu sie od ziemi i tracac grunt pod nogami (przepasc) zobaczy ze jedno ze skrzydel hmm ulamalo sie. Przerazona mina i odleglosc do ziemi => wydaje mi sie ze dobrze zrozumialem temat...

 

Postaram sie dzis juz cos wstawic.

 

Zycze Wszystkim powodzenia w Bitwie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak zobaczylem screena to wzbijajacy sie szkielet w gore od razu skojarzyl mi sie z papierowym samolotem, takiego zawsze jak sie pusci to wzbija sie przez moment, a za chwile spada szybko w dol. Taka koncepcja nie byla by doslowna, a tez przedstawiala by moment krytyczny pilota, ;] w koncu nie przewidzial takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_kuba_ - postaram sie wstawic nowe rendery jutro, bo dzis juz nie dam rady ;)

 

ZiBi_PL - skrzydlo bedzie zlamane tak by przekrzywic "lotnika" w prawa strone. czyli co za tym idzie cala lewa strona lotni czy jakos tam to mozn nazwac bedzie odbiegac od orginalu.

 

Leru - wiem wiem ale widzisz zawsze z tym mialem problemy :(. Dziekuje :)

 

Obywatel - :) mogles tak to odniesc. Moja dziewczyna patrzyla dzis na to i nie wiedziala co to jest :)

 

Dziekuje za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZiBi_PL taki mam zamiar ale niebardzo wiem jak taki pilot wygladal - szukalem w necie ale jakos nie moglem znalesc :(

 

r2d2 - postaram sie :)

 

 

Ania C co jest nie tak z ta konstrukcja skrzydla (mile widziana podpowiedz) - tylko tyle Ci sie podoba "pomost" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek też mi się podoba, tylko sam saomolot niebardzo, a w płocie powykrzywiaj kilka desek.

skrzydło: ten zaokrąglony schodek metr od środka - po co? utrudnia tylko zbudowanie skrzydła, zwłaszcza jeśli w tamtych czasach technika nie była jeszcze bardzo posunięta.

poprzeczki na skrzydle są moim zdaniem rozmieszczone bez planu, jakoś tak przypadkowo.

wykrzywiłabym (bend) skrzydło lekko do góry (końce), bo z taką konstrukcją raczej nie będzie na tyle stabilne żeby zostać idealnie prosto.

ewentualnie dodałabym jakieś sznórki, ale nie jestem lotnikiem, więc nie pytaj czy to co mówię ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten samolot startuje z tej wioski? i ten domek chyba sie osunie przy pierwszym lepszym wietrze. I czy ta dziura w jednym ze szkrzydeł to celowe działanie czy jakiś błąd. Jeśli startuje ten samolot z tej wioski to czy nie powinien byc w nieco innej pozycji? Tak po za tym praca bardzo fajna i trzyma klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AniaC choc jak mówi nie jest lotnikiem..ale kilka madrych rzeczy powiedziała...:) moze Lukasz powinienes poogladac rysunki Otto Lilienthala ( nie wiem czy napewno tak sie pisze to nazwisko)..on robił na przełomie xix i xx wieku bardzo ładne lotnie z drewna i płótna...moze ci cos podpasuje..to apro po uwagi o konstrukcji skrzydła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności