Skocz do zawartości

Moment Krytyczny: Ucieczka


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem.

Przyszedl mi jeszcze jeden pomysl do glowy. Umieszczam drugi temat bo w sumie nie wiem, ktory z tematow zobaczy linie mety :)

 

To tez tylko szkic, Duze, latajace, zielone goni takie cos malego dwunoznego.

Teraz pytanie, czy go usmazy czy zmiazdzy szponami... zdecydowanie jest to dla niego moment krytyczny

 

 

edit: podmina zalacznika na pierwsza probke z kolorami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

musze nawet powiedziec, ze podmuch wiatru wywolany przez skrzydla "duzego, latajacego, zielonego" (ziejacy juz nawet ze szkicu) o malo nie odsunal mnie od komputera!;P gratuluje fajnej kompozycji:) moze dodam jeszcze tak od siebie, ze nie wiem, czy nie byloby lepiej, gdyby "male dwunozne" mialo twarz (pelna przerazenia oczywiscie) zwrocona w kierunku smoka. Tak to chyba bywa podczas ucieczki, ze ofiara dosc czesto ocenia odleglosc miedzy soba a oprawca, zwlaszcza, kiedy nieuchronnie zbliza sie...moment krytyczny^^

 

pzdr. i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, bo ostatnio zaczalem szkicowac niemal identyczny kocepcik, z ta roznica, ze uciekajaca postac jechala na koniu i... nie moglem za cholere wydobyc z pracy tej dynamiki, ktora tutaj osiagnales :). Teraz widze, ze glownie przez zle kadrowanie- brak pochylenia perspektywy i poziomy kadr. Jesli uda Ci sie utrzymac podobne wrazenie ruchu do konca i dopiescisz pracke, powstanie male (no... to zalezy od docelowej rozdzielczosci ;)) arcydzielo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na mały update.

w załaczniku bartdziej szczagółowy szkic sceny...

Zastanwaim się czy postaci jescze troche nie pomniejszyc...

Albo jescze bardziej przesunac ja przed kamare i zwiekszyc skrot perspektywy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze uklad postaci na 1 szkicu jest lepszy, tzn. lewa noga podkurczona, a nie doprzodu. Smoczek cool, ale dodaj mu duuuuzo wiecej zla i agresjii w spojrzeniu, bo narazie tak patrzy z lekka nuda na swoja ofiare ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 2 3... próba spreja :-)

 

Pierwze podejscie do koloru. Przy okazji zmienilem troche ustawinie postaci, ale ejszce mi tonie za bardzo pasuje....

 

 

ps. jak ustawic zeby thumb sie zmienil na aktualny na liscie topicow w tym forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się iż sama postać (jest poprawna - nie jestem w tej dziedzinie expertem) - gościu wygląda tak jakby odwracał się, zerkając na giganta za nim - co by go nie upiekł. BDW Mr Herman wyobraz sobie gościa który ma na sobie żelastwo (okolo 40-60 kg) i ma biec, jak sprinter? :D:D

 

Keep Good Working

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie obchodzi mnie to czy on ma 20 kilogramowe majtki i do tego 5 kg w tychże - ważna jest dynamika i plastyczność sceny i żadne tam tłumaczenia "techniczne" nie usprawiedliwiają - czasem warto nagiąć nawet zasady fizyki ażeby je np. wyeksponować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herman i tu sie z toba zgadzam :]

 

zmiana konceptu.

Jak mi wroci chec do tej pracki to zminie jej styl na bardziej komiksowy.

Dodatkowo smoq bedzie scigac chickena.

Na razie tylko ten kurczak wykopal dwunoznego nieszczesnika.

Dla zlapania tchu biore sie za druga pracke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności