Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: DS66


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zabierz sie w koncu za te gasienice - zresztą gdzies w tej Bitwie jest jakis wątek z czołgiem i tam są swietne gąsienice, wiec moze cos Ci to pomoze :) (no ale niestety nie pamietam, w którym to było wątku)

mam tez pytanie, co to jest to coś po lewej stronie (najbardziej wystające). czyżby rakieta? jesli tak, to raczej nie jest to dla tego robota najlepsze miejsce do jej odpalenia

i czym są te niebieskie i czerwone światełka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie bedą włącznikami pola siłowego ale czerwone są laserami ale zmienią się na niebieskie będą to prądnice za gasienicę sie juz zabrałem choc ma z tym problem bo musze troche kółka napędzającę przeedytować ta rakieta będzie odpalać z opóźnieniem przez co nie trafi w robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam wam moje ototczenie jak ono wstępnie będzie wyglądac. Przedstawia ono objekt państwowy który sie broni przed robotami właśnie włącza mu się pole siłowe dałem mu teksturki choć sa dosyc mierne. Prosze o uwagi na temat mojego otoczenia i proszę o jakąś dobrą stronke z tekstórkami. Dziękuję

 

objekt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zacznij od zmiany wielkości mapowania. To po pierwsze a po drugie więcej detali.

Zobaczymy czy ty będziesz słuchał co się do ciebie mówi, bo hkropinski choć prosi o radę to i tak nie słucha. A co do textur to gdzieś tutaj na forum widziałem linki do stron z texturami. Polecam, dużo dobrego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czerwone kule dość dziwnie wyglądają...rakieta z tyłu też jakaś lipna.....ja bym troszkę przemyślał koncept tego robota bo wygląda na razie jak kiepska, ruska zabawka... ta część z napędem gąsienicowym może być ale góra według mnie za bardzo nie pasuje bo jest taka zbyt 'humanoidalna'...może lepiej jakieś kilka chydraulicznych wysięgników, jakaś kamera, działka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie powinieneś troszkę bardziej zadbać o "techniczność" tego modelu, więc też przyczepiłbym się do tego dużego smooth'a, rakietki to chyba faktycznie mogę ciut uszkodzić tę machinę:) sam pomysł interesujący, ale jeszcze raz: to są blachy!

Powodzonka i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mówiłem tych czerwonych kul nie będzie bedą niebieskie w których będzie gromadzic się energia alelktryczna a rakietki bedą odpalac z opóźnionym startem będzie to pokazane w czasie ataku na ten objekt państwowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NO no... Muszę Ci przyznac, że ładnie to wymodelowałeś... Ale trochę za mało rzeczy na tym robociku się znajduje. Moim skromnym zdaniem powinieneś dodać jeszcze ze trzy działka z przodu i oteksturować to "po wojskowemu". Wtedy będzie ładnie wyglądało. Ale póki co modelik w porządku i oby tak dalej :) Mój wątek:http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=17106&page=4&pp=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

rzeczy to jest dużo tylko że troche bezsensownych, są jakieś dzyndzle, kolce niepodoba mi sie to, troche wygłodniały ten pojazd przypomina bardziej maszyne do przenoszenia bomb

taka jest moja wypowiedź wcale niemusi sie z nią nikt zgadzać :]

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto najnowszy update poprawiłem gąsiennice i prądnice

styczny-> nie wiem jak wygląda robot do przenoszenia bomb ale nie wątpie że ty to wiesz.

I poradzice mi co do tego robota dodać bo mi się juz pomysły kończą. Dziękuję

 

 

robot35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności