Skocz do zawartości

stronka na zamowienie \"hydrodol\" VIP


bartonfink

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hi dzieki za pochlebne opinie :)

 

 

Ahh ten guzik - jestem z niego bardzo dumny :D

 

co do scislosci sa to 4 guziki (srodkowy niebieski minimalizuje ;)

 

Robilem go tak :

 

model w 3DS max, puzniej przezucilem to do Plasm-y zeby moc wyrenderowac do swf (co teraz wydaje mi sie glupim krokiem poniewaz plasma generuje \"sporawe\" pliki (finaltoon rulez ;))

 

Animacja na poczatku byla wykonana w max-e , ale przerazilem sie rozmiarem pliku , wiec poprostu podlubalem dosyc dlugo we flashce . Porozdzielalem odpowiednie fragmenty poczym juz tylko zwykla zabawa z animacja we flashce . Wszystko przy minimalnym wykorzystaniu actionscriptu.

 

Ciesze sie ze stronka sie podoba jak beda updaty to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...do pozmieniania coś w tej stronie. Bo uważam i myślę że ta strona nie jest jeszcze skończona:

 

1. Czcionka zmienić i wyjusyować wilkość również (tych tekstów o firmie i wogóle).

2. Wysyłenie mail odrazu zrobić panel (w dzile kontakty) w tym, bo nie każdy ma skonfigurowaniego konta w Outloku. Jeżeli wiesz co co chodzi to ok. Jeżeli nie polecił bym Ci ten link bardzo fajnie i prosto (a przrobić sobie go dla własnych potrzeb bardzo łatwo, tak jak ci będzie tylko pasowało): http://www.flashroom.com/show.php?room=tutorials&id=4

3. No i może jak pisze dzwięk to niech się on pokaże :)

4. Wyłącznie wszystkich tych opcji w PUblish Settings (będzie to fajnie wyglądało - jak nic nie będzie :) tzn.: Paused At Start, Display Menu, Loop i Device Front - wszystko odznaczyć.

5. Napis: Przedsiębiorstwo Hydrogeolgiczne też zmienić np. Czcinka

6. No i jeżeli lubisz się w maxie bawić mógłbys zrobić swoje logo w 3D----> LOGO (mojej firmy) - coś w tym deseń. Tylko nie mówie takie bo ono jest już zastrzeżone :), ale i tak musze jeszcze nad nim dużo popracować.

7. Te strzałki wywalić z pod tego paska (nawet wiem z kąd mi się to przypomina:), a w zamian umieść gdzieś animację u góry tylko jakąś widoczną bo to wkońcu strona we flashu to musi się coś ruszać a nie tylko guziki :)

8. No i na koniec zmień ten kolor szary z dołu. Każdy inny lepszy.

 

Jeżeli weźmiesz sobie moje uwagi do serca i zrobasz tak jak ci radzę twoja strona błyśnie. Nie bawem ja też otwieram stronkę mojej Hydrobud.pl no ale nie jest jeszcze gotowa bo nie mam za bardzo materiałów. Trzyma kciuki i powodzenia w tworzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plukasz o taka wlasnie krytyke mi chodzilo :)

 

ustosunkuje sie troche do niej

 

dzwiek jest ale bardzo cichy (hyba ze chodzi ci o jakis pasek pokazujacy natezenie dzwieku - ale takowego niemam narazie w planach :))

 

co do publish settings swieta prawda zaraz to poprawie :)

 

czcionke napisu \"Przedsiębiorstwo Hydrogeolgiczne \" rowniez postaram sie dobrac inna zeczywiscie troszke mozna to urozmaicic

 

logo firma juz ma jest dosyc badziewne przerobilem je juz na 3d ale narazie prowadze rozmowy co do sposobu zaanimowania go :)

 

strzalki kolo paska :) dobrze kojazysz flashkit sie klania ale mam czyste sumienie bo zrobilem je sam od podstaw a skrypt zostal zmieniony :D

 

 

co do animacji to niestety nie mozna szalec (z po trosze z braku moich umiejetnosci a potrosze z zalozennia ze strona ma byc bardzo czytelna efektywna lecz czytelna , postaram sie jednak cos pokombinowac)

 

Co do tego szarego koloru to niestety sie niezgodze dlamnie jest ok pozatym konsultowalem go z kilkoma osobami (byly wprowadzane poprawki) i narazie jestes 1 osoba ktorej sie nie podoba wiec narazie pozostanie tak jak jest.

 

 

w kazdym badz razie jeszcze raz straszne dzieki za pomoc naprawde wlasnie czegos takiego potrzebowalem :)

 

 

Barył -> heh no jak narazie niewidzialem zeby ktos sie pochwalil konkretna cena :)

 

niestety hyba jest to jedna z wielu tajemnic zawodowych :) i ja rowniez nie zamierzam sie wylamywac ;) sorx

 

im bardziej bajerancka tym wiecej kaski wyciskaj zrestza to pytanie kierujesz do niewlasciwej osoby poniewaz jest to moja 1 stronka na zamowienie a tak naprawde to ja traktuje to bardziej jako hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Będę czekaj z niecierpliwością na twoje poprawki. I nie uważam Cię wcale za początkującego, dlatego że bardzo dobrze Ci idzie. Musze Ci też podziękować bo trochę mnie zmobilizowałeś i wziąłem się za swoją stronę... Jak tylko coś będzie umieszczam posta i będziecie mogli mnie krytykować... chociaż krytyki nie lubię ;)... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie sie zapowiada. a to animowane chyba zasluguje na jakiesz rozwianiecie jak to rodzielales jaki byl rozmiar koncowy swfa co wylazl z plasmy i tak dalej... w koncu forum to nietylko miejsce w korym sie chwalimy swoja praca czy tez poszukujemy odpowiedzi ale takze udzielamy rzeczowych odpowiedzi by inni mogli sie czegos naumiec :D ... i jeszcze raz gratuluje pomyslow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

sorki ze tak puzno odpowiadam , ale najpierw mialem egzaminy na glowie a puzniej byl wyjazd na chorwacje :)

 

Gdy bede mial wolna chwilke to postaram sie zrobic tutek o robieniu prostego guzika 3d we flashce

 

co do rozmiarow pilkow:

 

gdy guziki byly animowne w plasm-e to plik mia rozmiar od 125 do okolo 250 KB w zaleznosci od ustawien parametrow rendera.

 

czyli tragedia

 

problem rozwiazalem przez wyrenderowanie 1 klatki, poczym kazdy element przeksztalcalem w symbol (juz we flashu) np 1 cien to element 1,2 cien to element 2 ... i tak dalej, poczym zaanimowalem to w prosty sposob..

ale o tym juz w tutku

 

dodam tylko ze po tej operacji guzik ma rozmiar 4,5 KB

 

pozdro i czekajcie cierpliwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności