Skocz do zawartości

optymalizacja ustawien fR dla animacji.


Arnet

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prosbe... potrzebuje artykuly, porady, tipsy itp. na temat optymalizacji ustawien silnika renderujacego (fR) dla animacji w scenach o duzej losci face\'ow (okolo 2mln). I nie chodzi mi tu o zmniejszanie iloasci face\'ow, ale o same ustawienie parametrow.

 

Za wszelka pomoc bede bardzo wdzieczny. [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciezka sprawa tak w kilku zdaniach strescic optymalne ustawienia, po za tym co to za rodzaj sceny (malo szczegolow ? czy moze duzo) jak mozesz to daj zrzut tej sceny ze zwyklego rendera to cos pokombinujemy...[hmmm]

 

A jezeli chociaz troche kumasz angielski to odwiedz ruska :D stronke, gdzie znajdziesz manuala do fR. Oto adres http://213.33.253.66/fr/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to problem z optymalizacja wpadl mi do glowy przy probie zanimowania powierzchni morza (ok 1mln face\'ow). rowumiem, ze to to problem dosyc gleboki stad proba o jakies artykuly na ten temat.

ale widze ze burzy mozgów nie wywołał hiehie...

a manual fR\'a, o ktorym mowisz c00pa to moja podstawowa lektura juz od dawna, i zniego jedynie wynika, ze to dobor parametrow MSP oraz parametry Curve Balance... wskakzuje mozliwie realna optymalizaje... ale szzerze mowia brak mi czasu na experymenty.

 

w razie jakby kogoś jeszcze oswiecilo niech cosik napisze

 

[piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności